“Знайди мене”: Нікітюк показала своїх одногрупників та себе в студентські роки. Отака от зірка була в юності

Знаменита українська телеведуча Леся Нікітюк вирішила показати шанувальникам, як вона виглядала в студентські роки. Для цього зірка дістала навіть свій альбом.

Лесю Іванівну глядачі полюбили ще задовго до того, як вона стала ведучою розважального шоу “Хто зверху?” на Новому каналі. Знаменитість має прекрасне почуття гумору, харизму та зовнішність. Її жарти підкорюють всіх пересічних громадян, і саме завдяки цьому таланту, зірці вдається майстерно відповідати на будь-які питання, зокрема особистого характеру.

Не службовий роман: Нікітюк прокоментувала її флірт в студії Нового каналу
Нікітюк показала своїх одногрупників та себе в студентські роки

Відомо, що дитинство та юність Лесі Нікітюк пройшли у Хмельницькому. Після закінчення школи вона вступила до Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії. З того часу майбутня зірка і почала проявляти себе у КВК та інших заходах.

Нещодавно телеведуча показала підписникам свого Instagram-блогу, як вона виглядала в юності. Спочатку Нікітюк оприлюднила фото зі своєю одногрупницею й відео, де на знімку в телефоні позувала з друзями. А вже наступною прикріпила світлину свого альбому. Можна побачити всіх одногрупників Лесі та її саму. Зірка там щиро посміхалася.

Нікітюк показала своїх одногрупників та себе в студентські роки
Нікітюк показала своїх одногрупників та себе в студентські роки

Після закінчення університету Леся Нікітюк вирішила не йти за фахом, а спробувати свої сили на телебаченні. Першу впізнаваність вона отримала в розважальному шоу “Розсміши коміка” у 2011 році, де взяла участь з подругою Олею. Вже наступного року вони знову повернулися.

Втім, справжню популярність та успіх телеведуча здобула після роботи в шоу “Орел і Решка”. З 2018 року знаменитість почала працювати на Новому каналі, замінивши Катерину Варнаву в “Хто зверху?”. Наразі Леся Іванівна є успішною та реалізованою особистістю, за життям якої спостерігають мільйони підписників в соціальній мережі Instagram.

Схожі статті

6-річний син Григорія Решетніка потрапив до лікарні: тато тримає спадкоємця за руку і заспокоює голосом

Відомий український телеведучий Григорій Решетнік вразив мережу свіжими кадрами, на яких показав, як намагається підтримувати свого маленького сина в стоматологічному кабінеті.

Копія батьків: вгадайте знаменитостей по фото їхніх дітей – тут є Маша Полякова, Веніамін Огір, Юліан Винник

Генетика інколи може не тільки жартувати, але і вражати. Часто наші діти схожі на нас, але інколи народжується наші копії, наш родинний зв'язок з якими знайома людина може встановити одразу.

Носить рожеве і фотографується в квітах: як зараз виглядає готесса Женька зі “Сватів” – фото Анни Кошмал

Знаменита українська акторка Анна Кошмал багато років тому прославилася завдяки своїй ролі Жені у серіалі "Свати". Як зараз виглядає зірка вітчизняного телебачення?