Була Суперблондинка, а стала Лолітою: Оля Полякова вразила кардинальними змінами у своїй зовнішності

Популярність Оля Полякова свого часу заробила завдяки своєму вміння пристосовуватися до трендів та вимог публіки. Колись артистку навіть порівнювали з Lady Gaga.

Свою кар’єру на українській сцені Оля Полякова будує понад 15 років. І співачка ніколи не приховувала того факту, що в неї все вдалося далеко не одразу. З юних років вона намагалася потрапити до шоубізу, але змогла це зробити лише після того, як стала матір’ю.

45-річна Полякова приголомшила змінами в образі. Блондинка та брюнетка
Оля Полякова кардинально змінила імідж і показала результат

Саме тоді глядачі змогли запам’ятати її: довгоногу красуню з розкішною білявою шевелюрою і світлими очима. І хоча репертуар зірки не відрізнявся серйозністю, вона брала артистизмом.

Оля Полякова кардинально змінила імідж і показала результат

Оля Полякова кардинально змінила імідж і показала результат. Фото з особистої сторінки зірки в соціальній мережі Instagram

Пройшло вже доволі багато років. Кокошники та скандальні сукні відійшли в минуле, але Оля так і не відмовилася від епатажу, і досі робить на нього ставку. Співачка з’являється на сцені у блискучих костюмах, з високими підборами та шаленими зачісками. Але також досі готова експериментувати.

Наприклад, буквально нещодавно вона кардинально змінила імідж та показала результат. Один з образів включав у себе коротку чорну стрижку. Лук доповнив яскравий макіяж з червоною помадою. І хоча затьмарити особистість Олі Полякової дуже важко, саме на цьому фото вона стала нагадувати знамениту Лоліту.

Нагадуємо, що Лоліта Мілявська не підтримала Україну та зайняла позицію, яка вразила більшість українців. Особливо зважаючи на той факт, що її дочка багато років жила в Києві, і співачка регулярно до неї їздила в гості, а отже бувала в країні.

Артистку також звинувачували у продажності, але нещодавно навколо неї стався скандал, який поклав кінець її кар’єрі. Влада заборонила співачці вести концертну діяльність на території російської федерації. Так само її не чекають в Україні та Білорусі.

Оля Полякова навряд переслідувала ціль стати схожою на свою російську колегу, однак інколи результати бувають дуже непередбачуваними і серйозно дивують.

Схожі статті

Чуже обличчя: українські зірки, які переборщили з пластикою і стали виглядати так, що не впізнати

Нерідко зірки шоубізнесу вдаються до тотальних змін, аби вдосконалити свою зовнішність. Однак інколи пластичні операції здатні змінити людину до невпізнаваності.