Славія показала, як розквітла після розлучення з Дзідзьо: колишній чоловік просто не зміг пройти повз

Знаменита українська співачка Славія вразила мережу своїм щасливим виглядом. Як склалося життя артистки, яка ще 2 роки тому розлучалася з відомим чоловіком?

Тривалий час Славія перебувала в тіні свого знаменитого чоловіка Дзідзьо. Але рано чи пізно усе добігає свого кінця. Завершився і цей етап. Співачка завжди говорила про те, що мріяла про музичну кар’єру. І саме шлюб заважав їй здійснити свою мрію, адже законний чоловік виступав проти того, аби в сім’ї було одразу декілька артистів. Славія цитувала колишнього чоловіка. Мовляв, не хотів конкуренції у шлюбі.

Декілька разів жінка намагалася пробитися на сцену без його відома, і кожного разу це виливалося у серйозні проблеми в стосунках. Врешті-решт, дівчина дала інтерв’ю, в ході якого розповіла усе, що в неї накопичилося. Як результат, Михайло на всю Україну заявив, що розлучається з дружиною.

Славія показала, як розквітла після розлучення з Дзідзьо

Екс-дружина Дзідзьо Славія вперше показала свою сестру
Славія показала, як розквітла після розлучення з Дзідзьо

У певний момент конфлікт між цими двома дійшов до такого рівня, що Михайло навіть дозволив собі опублікувати на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram принизливий віршик про свою колишню. Але все вирішилося вже через декілька місяців, коли відбувся суд. Славія не претендувала на майно співака, а він в свою чергу у якості відступних подарував їй квартиру.

І вже тоді стало зрозуміло, що екс-подружжя досягло якогось консенсусу. Через рік обидва давали інтерв’ю, і в них зізнавалися, що примирилися, підтримують спілкування, але звісно відродження стосунків не буде. Зокрема Михайло погодився допомагати колишній дружині з творчістю. Так само помітно, що між ними панує злагода і в інших питаннях.

Нещодавно співачка оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram нові кадри, на яких постала дуже щасливою. По співачці помітно, що їй стало набагато краще та легше, але і Михайло не пройшов повз, і залишив подобайку.

Натомість виконавець надовго зникає з інформаційноїго простору, і здебільшого гастролює світом, з метою збору коштів на благодійність.

Схожі статті

Чуже обличчя: українські зірки, які переборщили з пластикою і стали виглядати так, що не впізнати

Нерідко зірки шоубізнесу вдаються до тотальних змін, аби вдосконалити свою зовнішність. Однак інколи пластичні операції здатні змінити людину до невпізнаваності.