Була у білосніжній весільній сукні, а тепер у яскраво-червоній: Наталія Могилевська поділилася своїм щастям

Знаменита українська співачка Наталія Могилевська заінтригувала мережу, з'явившись у неймовірному образі з червоною сукнею. Усі деталі в статті.

За довгу сценічну кар’єру Наталія Могилевська переміряла безліч розкішних образів. До її послуг були найпопулярніші українські бренди та модельєри, а також зарубіжні кутюр’є.

Саме тому шанувальники звикли бачити її у найрізноманітніших образах, які безумовно влітали артистці в копієчку, але точно були того варті. Адже хороший зовнішній вигляд — запорука успіху більшості артистів, які підкорюють не тільки своїм талантом, але і обличчям.

Наталія Могилевська показала свій розкішний образ у червоній сукні

Могилевська розповіла, скільки коштує її лук дня
Наталія Могилевська показала свій розкішний образ у червоній сукні

Зараз усі чекають того дня, коли Наталія Могилевська об’явить про те, що виходить заміж, адже зараз вона перебуває у стосунках з коханим, якого звуть Валентином. Особистість чоловіка вона досі не розкриває, підкреслюючи, що намагається таким чином захистити своє особисте життя. Також за словами зірки, вона була самотньою впродовж 10 років, і нарешті знайшла своє кохання.

Але замість того, аби з’явитися перед публікою у білосніжній весільній сукні з фатою, як це було 20 років тому, вона з’явилася у образі Total Red.

Варто відзначити, що вбрання неабияк підійшло співачці, і хоча вона з’являлася і раніше неймовірних сукнях, цей образ їй підійшов стовідсотково.

А тому реакція її підписників була відповідна. В коментарях Наталію просто засипали компліментами.

Нагадуємо, що в ніч з 31 грудня на 1 січня Наталія Могилевська публічно зізналася про те, що стала матір’ю. Виявилося, що вона удочерила 2 прекрасних дівчат. Софія вже досягла підліткового віку, а от Мішель ще зовсім маленька. Обличчя своїх дівчаток Могилевська не показує, пояснюючи це тим, що намагається захистити їхнє приватне життя, а також не заважати їхній адаптації в соціумі.

Як ніяк дівчатам довелося пройти через складні речі, і вони тільки прийшли до тями після всього пережитого.

Схожі статті

Чуже обличчя: українські зірки, які переборщили з пластикою і стали виглядати так, що не впізнати

Нерідко зірки шоубізнесу вдаються до тотальних змін, аби вдосконалити свою зовнішність. Однак інколи пластичні операції здатні змінити людину до невпізнаваності.