39-річний Остапчук балує 23-річну дружину так, я не балував ні Войченко, ні Горняк: Полтавська зірвала куш

Знаменитий український телеведучий Володимир Остапчук вразив мережу свіжими кадрами, які зробив разом з молодою дружиною Катериною Полтавською. Зірка показав, як її кохає.

Новина про те, що Володимир Остапчук одружився втретє наробила немало галасу в мережі. А вся справа в тому, що це була далеко не очікувана новина. Ще не так давно зірка вступив у скандальні відносини, адже колишня дружина Олена Войченко звинувачувала його у тому, що він зраджував їй у шлюбі, а також покинув її з дітьми заради коханки.

Згодом екс-подружжя активно конфліктувало в мережі через дітей. Зокрема Володимир постійно критикував Олену за те, що вона не дає йому бачитися з дітьми. Войченко в свою чергу заявляла про те, що колишній не поважає її право мати своє життя і має завищені очікування на цей рахунок.

Кульмінацією конфлікту стала розповідь Олени про психологічні проблеми телеведучого, який у відповідь також розповів брудні секрети жінки.

Володимир Остапчук показав, як балує свою дружину Полтавську

Володимир Остапчук із Катериною Полтавською
Володимир Остапчук показав, як балує свою дружину Полтавську

Вже через декілька місяців стало відомо, що з Христиною Горняк він розлучився. Чи стало це причиною розставання невідомо. І доволі цікавим моментом стало те, що Катерина Полтавська заперечує, що мала любовний зв’язок з одруженим. Дівчина запевняє, що почала зустрічатися з Володимиром, коли той був вже вільним. А сталося це буквально через декілька місяців після гучного скандалу з Войченко, коли Горняк усіма можливими силами захищала свого чоловіка.

Аудиторії так і не вдалося зрозуміти, що відбувалося, і як Володимир настільки швидко зміг не тільки вступити у новий роман, але й одружитися з обраницею. Так само досі незрозуміло, чому Христина Горняк та Володимир Остапчук не поділили спільний будинок. Досі колишні не можуть вирішити це питання.

Володимир Остапчук показав, як балує свою дружину Полтавську

А от з Катериною на даний момент у телеведучого все ясно. Нещодавно він оприлюднив на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram булочки, які пече для своєї коханої. І варто відмітити, що ніколи подібні фотографії він не публікував, коли був у попередніх стосунках.

Схожі статті

Чуже обличчя: українські зірки, які переборщили з пластикою і стали виглядати так, що не впізнати

Нерідко зірки шоубізнесу вдаються до тотальних змін, аби вдосконалити свою зовнішність. Однак інколи пластичні операції здатні змінити людину до невпізнаваності.