Іванна Онуфрійчук показала чоловіка, заради якого переїхала до Швейцарії: мільйонер-казах зі статками

Знаменита українська телеведуча Іванна Онофрійчук 3 роки тому успішно вийшла заміж за мільйонера з Казахстану Алмаза та переїхала жити до Європи.

Про кардинальні зміни у особистому житті Іванни Онуфрійчук стало відомо безпосередньо після її розкішного весілля на Мальдівах. Телеведуча влаштувала свято для найближчих людей на островах, запросивши відомих зірок виступати для її гостей.

Здавалося, що цієї церемонії буде достатньо для пари, але повернувшись зірка почала готуватися до грандіозного торжества, яке відбулося в Києві через півроку. Саме воно було влаштоване для всього українського та казахстанського бомонду.

Гостей розважали Дан Балан, Андрій Данилко та багато інших знаменитостей. Сукня відшивалася вручну впродовж багатьох місяців. Молодята в свою чергу після цього переїхали жити до Швейцарії на постійній основі.

Іванна Онуфрійчук показала свого чоловіка на честь річниці шлюбу

Дружина мільйонера Іванна Онуфрійчук розповіла про багате життя в Швейцарії
Іванна Онуфрійчук показала чоловіка, заради якого переїхала до Швейцарії

Станом на 24 лютого зірка знаходилася разом зі своїм коханим в Женеві. Однак, вона активно допомагала усій своїй сім’ї виїхати за кордон, і лише улюбленця Персика залишила в київській квартирі, розраховуючи туди незабаром повернутися. Однак, не так склалося, як гадалося, і незабаром телеведуча зірвалася додому з метою забрати пухнастика до Європи.

Для родини це був великий стрес, адже чоловік не бажав відпускати дружину у небезпечне місце. І тим не менш, зробити з цим нічого не міг. Сам Алмаз здебільшого знаходиться в Швейцарії. Яка сфера діяльності у чоловіка достеменно невідомо, як і його прізвище. Хоча чоловік нібито живе публічним життям, намагається приховувати деякі речі від аудиторії.

Іванна Онуфрійчук показала чоловіка, заради якого переїхала до Швейцарії

Натомість Іванна не втомлюється показувати своїм підписникам на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram, як її любить коханий.

Зараз пара святкує 3 роки свого шлюбу, і у зв’язку з цим телеведуча створила допис, в якому показала, як виглядає той самий, якого вона обрала серед великої кількості своїх залицяльників.

Схожі статті

6-річний син Григорія Решетніка потрапив до лікарні: тато тримає спадкоємця за руку і заспокоює голосом

Відомий український телеведучий Григорій Решетнік вразив мережу свіжими кадрами, на яких показав, як намагається підтримувати свого маленького сина в стоматологічному кабінеті.

Копія батьків: вгадайте знаменитостей по фото їхніх дітей – тут є Маша Полякова, Веніамін Огір, Юліан Винник

Генетика інколи може не тільки жартувати, але і вражати. Часто наші діти схожі на нас, але інколи народжується наші копії, наш родинний зв'язок з якими знайома людина може встановити одразу.