Що відомо про нового чоловіка Аліни Гросу? Щаслива після шлюбу з молодим москвичем: “Твої руки найсильніші”

Знаменита українська співачка Аліна Гросу здивувала мережу, поставши перед своїми підписниками у весільній сукні. Невже зірка знову вийшла заміж?

Історія кохання Аліни Гросу та Олександра Комкова була доволі непростою та скандальною. Після новини про розлучення артистка одразу ж розповіла своїм шанувальникам, що насправді сталося між нею та колишнім чоловіком.

Зірка не приховувала жодної деталі, починаючи від скандалів під час ремонту, і закінчуючи його бажанням взяти перерву. Аліна сприйняла дане прохання як розставання, і не дарма, адже за її словами після цього Олександр розібрав свої валізи та пішов до іншої. Пізніше юнак захотів повернутися, але артистка назад його не прийняла.

За її версією, саме Олександр став ініціатором розставання, адже він попросив перерву. За словами Комкова, це було обопільне рішення. В будь-якому випадку після розриву Аліна одразу знайшла щастя з російським актором Романом Полянським, а після сталися серйозні зміни, які не могли не відобразитися на їхніх взаєминах.

Аліна Гросу показала свого нового імовірного чоловіка

Аліна Гросу наодинці рушила до Сполучених Штатів Америки, де вона отримує додаткову освіту з акторської майстерності. Співачка запевняє, що планує повертатися до України, і не емігрувала. Однак в Штатах вона знаходиться вже рік.

І за цей час її особисте життя також встигло налагодитися. Аліна вже натякала на те, що вона вийшла заміж. Адже підписники розпитували її, чи збирається вона знову під вінець, на що Аліна в свою чергу відповіла, що не може виходити заміж кожного року.

А нещодавно вона презентувала свій новий кліп, в якому постала у ролі нареченої. Мережа заповнена заголовками про те, що Аліна Гросу знову вийшла заміж, і є висока вірогідність того, що це так і є.

Про її нового обранця невідомо нічого. Знаходиться він у статусі цивільного чоловіка або офіційного також незрозуміло, адже співачка продовжує інтригувати мережу даними деталями, і не розкриває їх, вочевидь, включаючи їх в свою піар–компанію. Тож залишається лише чекати офіційних коментарів артистки на цей рахунок.

spot_img

Схожі статті

Стилісти назвали нову трендову альтернативу джинсовим курткам: ексдружина Остапчука вже спробувала – модниця

Стилісти запропонували нову альтернативу джинсовим курткам, яка встигла стати весняним трендом 2024 року. Тож сьогодні ми розповімо вам про всі модні тенденції за якими стежать зірки шоубізу.

Намагалися бути непомітними: Оля Полякова, Софія Ротару і Аліна Гросу відвідали пластичного хірурга (ФОТО)

Зірки шоубізу всіляко намагаються підтримувати гарний зовнішній вигляд. Для цього знаменитості можуть вдаватись до послуг пластичних хірургів, однак нерідко їм приписують пластику користувачі мережі.