Остапчук замилував архівними кадрами з дітьми від першого шлюбу: до лютого 2022 року все було по-іншому

Знаменитий український ведучий та шоумен Володимир Остапчук поділився з підписниками архівним відео з його дітьми, яке зняв до початку повномасштабної війни.

Відомо, що Володимир Остапчук розійшовся з першою дружиною Оленою Войченко в серпні 2019 року. А через шість місяців вони офіційно розлучилися. Тоді колишня дружина шоумена заявила, що причиною розпаду їхнього союзу стали численні зради чоловіка.

Сам же ведучий зазначав, що розрив стався через непорозуміння. Після розлучення Остапчук залишив Олені та їхнім двом дітям все майно, а також виплачує аліменти. Згодом, спілкуючись з підписниками свого Instagram-блогу, Володимир відверто зізнався, що наробив багато дурниць, публічно з’ясовуючи стосунки з колишньою.

Остапчук замилував архівними кадрами з дітьми від першого шлюбу

Від першого шлюбу шоумен має двох дітей. Донька Емілія з’явилася на світ у 2013 році, а син Еван-Олександр у 2018 році. З початку повномасштабного вторгнення Войченко з дітьми перебралася жити в Канаду.

Нещодавно Володимир Остапчук на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram поділився архівним відео з дітьми, яке зняв до початку повномасштабної війни. Тоді вони ще не знали, що пішли у свою школу та садочок востаннє.

“23 лютого 2022 року заїхав до дітей. Вони ще тоді не знали, що будуть і в своїй школі, і в садочку востаннє”, – зазначив Остапчук.

Остапчук замилував архівними кадрами з дітьми від першого шлюбу

Нагадуємо, після розлучення з Оленою Войченко, Володимир Остапчук одружився з нотаріусом Христиною Горняк у 2020 році. Втім, у 2022 році подружжя розлучилося. Причину вони повідомляти не стали. Зараз шоумен перебуває у стосунках з 23-річною Катериною Полтавською.

Схожі статті

Чуже обличчя: українські зірки, які переборщили з пластикою і стали виглядати так, що не впізнати

Нерідко зірки шоубізнесу вдаються до тотальних змін, аби вдосконалити свою зовнішність. Однак інколи пластичні операції здатні змінити людину до невпізнаваності.