Надя Дорофєєва показала теплий прийом від свекрухи: ось такою вечерею пригощала мама чоловіка Кацуріна

Відома українська співачка Надя Дорофєєва показала, як її, чоловіка Михайла Кацуріна та дітей прийняла його мама. Свекруха артистки накрила неймовірний стіл з різноманітними стравами.

Влітку 2023 року публіка дізналася, що Надя Дорофєєва вийшла заміж вдруге. Вона стала офіційною дружиною Михайла Кацуріна. Колишній чоловік співачки Володимир Дантес розповідав, що на весіллі з коханою Дашею Кацуріною не був, оскільки їх не запрошували.

Надя Дорофєєва вагітна. Кацурін стане багатодітним татом
Надя Дорофєєва показала теплий прийом від свекрухи

Також відверто зазначав, що не підтримує зв’язок з Дорофєєвою. Втім, можуть комунікувати, якщо є якісь питання. Однак його дівчина, бізнесвумен Даша Кацуріна спілкується  Михайлом, адже у них є спільні діти – донька Олександра та син Іван.

Нещодавно Надя Дорофєєва на сторінці в соціальній мережі Instagram показала теплі приймання від свекрухи Ольги Кацуріної. Мама чоловіка накрила чудовий стіл з різними смачними стравами. На світлині бачимо, що стояв салат, риба, картопля та м’ясо. Очевидно, що жінка чекала на прихід пари та онуків. Дорофєєва зазначила, що це ідеальна вечеря.

Надя Дорофєєва показала теплий прийом від свекрухи

До речі, співачка прекрасно ставиться до спадкоємців чоловіка. Зізнавалася, що їх дуже любить, однак про своїх дітей поки не думає. Зірку вже не раз підозрювали у вагітності, втім, вона чутки майже відразу спростовувала. Пояснила, що це неможливо з напруженим робочим графіком та стресами.

Сам Володимир також знайшов спільну мову з дітьми коханої. В Instagram-блозі Даша неодноразово показувала, як коханий проводить з ними час.

Нагадуємо, Надя Дорофєєва розповіла, як чоловік Михайло Кацурін зробив їй пропозицію. Це відбулося під час поїздки на скутері. Через вітер, шум на дорозі та шолом на голові, артистка не відразу зрозуміла, що каже коханий. Також знаменитість розсекретила, що залишила своє прізвище.

Схожі статті

Названо 5 українських зірок, які отримують виплати за кордоном: Катерина Кістень, Слава Камінська та інші

Після початку повномасштабного вторгнення багато українських сімей були вимушені виїхати за кордон. Деякі зірки та їхні родини не стали виключенням. Хто ж зі знаменитостей отримує соціальну допомогу?

6-річний син Григорія Решетніка потрапив до лікарні: тато тримає спадкоємця за руку і заспокоює голосом

Відомий український телеведучий Григорій Решетнік вразив мережу свіжими кадрами, на яких показав, як намагається підтримувати свого маленького сина в стоматологічному кабінеті.