Ольга Фреймут, яка давно живе з чоловіком за кордоном, показалася на концерті: як зараз виглядає зірка?

Знаменита українська телеведуча Ольга Фреймут розповіла, що вирішила завітати на благодійний концерт відомого гурту "Бумбокс". Зірка поділилася кадрами з того заходу.

З початку повномасштабного вторгнення Ольга Фреймут з родиною живе у Великій Британії. Останнім часом знаменитість почала активніше вести свій Instagram-блог і показувати себе шанувальникам.

Ольга Фреймут кардинально змінила імідж та показала результат
Ольга Фреймут показала, як зараз виглядає

Нещодавно телеведуча розповіла, що вирішила завітати на благодійний концерт відомого українського гурту “Бумбокс” в Лондоні. Фреймут оприлюднила кілька кадрів із заходу. Спочатку журналістка поширила відео, як тільки йшла на виступ. Далі вона поділилася атмосферою, оприлюднивши ролик, як співає Андрій Хливнюк.

Ольга Фреймут показала, як зараз виглядає

Також Фреймут додала собі на сторінку кадр, який з нею оприлюднила одна з її шанувальниць. Бачимо, що дівчина була дуже щаслива від зустрічі із зіркою. Обидві щиро посміхалися на камеру.

Ольга Фреймут показала, як зараз виглядає

Згодом знаменитість поділилася останньою світлиною, в якій теж позувала не сама. Помічаємо, що обличчя деяких дівчат, зокрема самої Фреймут, дещо розмиті, втім, це фото не зіпсувало.

Ольга Фреймут показала, як зараз виглядає

Нагадуємо, 17 лютого Ольга Фреймут привітала старшу доньку Злату Мітчелл з 18-річчям. В дописі зіркова матуся зазначила, як сильно її любить та побажала їй бути щасливою. Також від теперішнього чоловіка Володимира Локотка телеведуча народила ще двох дітей – сина Валерія у 2016 році та доньку Євдокію у 2017 році.

Після появи на світ третьої дитини стало відомо, що журналістка вийшла заміж та взяла прізвище свого чоловіка. До речі, зірка зізнавалася, що не може повернутися додому через молодших дітей, оскільки в країні продовжується війна. В Лондоні вона відчула, що втрачає себе, тож саме в Україні її життя.

Ольга Фреймут та Володимир Локотко

Схожі статті

Чуже обличчя: українські зірки, які переборщили з пластикою і стали виглядати так, що не впізнати

Нерідко зірки шоубізнесу вдаються до тотальних змін, аби вдосконалити свою зовнішність. Однак інколи пластичні операції здатні змінити людину до невпізнаваності.