Оля Полякова досягла бажаного та залишила рідну країну: у теплі краї полетіла не сама, але не з чоловіком

Знаменита українська співачка Оля Полякова вразила мережу новиною про те, що знову покинули територію України та рушила за кордон на відпочинок.

Оля Полякова ніколи не приховувала своєї виключної любові до подорожей. Зірка майже не відмовляла собі у цьому задоволенні раніше, і виїжджала за кордон ледь не кожні 4 тижні. На відпочинку вона бувала із завидною інтенсивністю, чого собі не дозволяли навіть її зіркові колеги.

Не зупиняло її у цьому питанні абсолютно нічого. Навіть обмеження через пандемію не змогли переконати її залишатися вдома. Зірка вилітала на море то з коханим чоловіком, матір’ю та дітьми, то лише зі старшою дочкою, то виключно з мамою. Інколи це було на честь святкування день народження, інколи заради відновлення свого здоров’я, адже шалені завантажені гастрольні графіки даються взнаки так чи інакше.

Оля Полякова досягла бажаного та залишила рідну країну

Хоча зараз в країні найгірші часи за усю дію історію, довго перебувати у її межах Полякова знову не змогла. На цей раз вона вирушила у Францію разом зі своєю старшою дочкою Машею, яка днями святкувала 19 річчя. Поїздка відбулася до Середземного моря.

Оля Полякова досягла бажаного та залишила рідну країну

І варто відзначити, що зараз там можна зустріти увесь зірковий бомонд, адже на Середземному морі якраз сезон.

Зокрема на особистих сторінках у літа Маші полякових соціальній мережі Instagram дуже багато нових кадрів, на яких вони показують, як насолоджуються заслуженим відпочинком. А от Вадима поруч з ними як завжди немає. Бізнесмен рідко і раніше виїжджав з сім’єю на курорти, а після 2022-го взагалі намагається не вилітати, хоча насправді йому вже за 60, і він має повне право це робити.

Оля Полякова досягла бажаного та залишила рідну країну

Хоча не виключено, що насправді він поруч зі своїми дівчатами, і просто не світиться у кадрі, щоб не привертати до себе увагу публіки. Як ніяк, його неодноразово критикували в мережі за найдавніші речі, а Оля Полякова постійно була вимушена ставати на захист свого благовірного.

Нагадуємо, що не так давно Олі Поляковій вдалося повернути з Великобританії свою молодшу дочку Алісу, яка 2 роки знаходилася в евакуації і дуже мріяла потрапити додому.

 

spot_img

Схожі статті

Стилісти назвали нову трендову альтернативу джинсовим курткам: ексдружина Остапчука вже спробувала – модниця

Стилісти запропонували нову альтернативу джинсовим курткам, яка встигла стати весняним трендом 2024 року. Тож сьогодні ми розповімо вам про всі модні тенденції за якими стежать зірки шоубізу.

Намагалися бути непомітними: Оля Полякова, Софія Ротару і Аліна Гросу відвідали пластичного хірурга (ФОТО)

Зірки шоубізу всіляко намагаються підтримувати гарний зовнішній вигляд. Для цього знаменитості можуть вдаватись до послуг пластичних хірургів, однак нерідко їм приписують пластику користувачі мережі.