Софія Ротару вперше зізналася про почуття до чоловіка: в нього багато спільного з покійним коханим артистки

Народна артистка України Софія Ротару вшанувала пам'ять свого старого друга і композитора Володимира Івасюка та розповіла про свої почуття публічно.

Софія Ротару не є активним користувачем соціальних мереж. Зазвичай зірка робить публікації лише з нагоди якихось важливих для неї подій. Зокрема кожного року вона нагадує про річницю смерті свого чоловіка Анатолія Євдокименка та вітає єдиного сина з днем народження.

Третім чоловіком, якого Софія Михайлівна ніколи не забуває є її старий товариш і імовірний колишній чоловік Володимир Івасюк.

Софія Ротару публічно вшанувала памʼять Володимира Івасюка

Софія Ротару публічно вшанувала памʼять Володимира Івасюка

Велика кількість журналістів схиляються до думки, що насправді її та Володимира об’єднувало набагато більше. І імовірніше за все, мова йде про романтичні почуття, і можливо навіть роман.

У зірок неймовірна кількість спільних фотографій, яка для того часу — все ж таки розкіш. Безумовно Софія Михайлівна та Володимир Івасюк проводили разом багато часу і часто на природі.

Раніше в мережі з’являлася інформація не тільки про їхні любовні стосунки, але і навіть про цивільний шлюб. Поговорювали, що Ротару дійсно жила з композитором. І мало того, нібито народила від нього дитину. Але плітки про малюка Софія Михайлівна одразу ж спростувала. Як відомо, якось у зірки вкрали сина. А в пресі говорили про те, що насправді вкрали на Руслана, а дитину від Володимира Івасюка. Софія Михайлівна одразу ж заперечила це публічно.

Днями вона ж вшанувала його пам’ять не тільки на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram, але й в YouTube, нагадавши світу про те, який неймовірний чоловік колись подарував йому свої твори.

Окрім того, зірка зазначила, що пишається тим, що колись співпрацювала з цією великою людиною.

Нагадуємо, що з офіційною версією, увесь цей час Софія Ротару залишалася в Україні. Однак в пресі неодноразово повідомляли про те, що вона нібито переїхала до Італії, де придбала маєток та переписала його одразу ж на свого сина. Оточення Софії Михайлівни тим часом повідомляє, що вона не виїжджала з України.

spot_img

Схожі статті

Стилісти назвали нову трендову альтернативу джинсовим курткам: ексдружина Остапчука вже спробувала – модниця

Стилісти запропонували нову альтернативу джинсовим курткам, яка встигла стати весняним трендом 2024 року. Тож сьогодні ми розповімо вам про всі модні тенденції за якими стежать зірки шоубізу.

Намагалися бути непомітними: Оля Полякова, Софія Ротару і Аліна Гросу відвідали пластичного хірурга (ФОТО)

Зірки шоубізу всіляко намагаються підтримувати гарний зовнішній вигляд. Для цього знаменитості можуть вдаватись до послуг пластичних хірургів, однак нерідко їм приписують пластику користувачі мережі.