Віталій Козловський вперше показав свою офіційну дружину: тепер зразковий сім’янин як Ігор Кондратюк

Знаменитий український виконавець Віталій Козловський не так давно повідомив про те, що одружився офіційно. Але особистість своєї коханої не поспішає розкривати.

Життя Віталія Козловського за 2 роки неабияк змінилося. Перш за все, чоловік вступив на службу і на даний момент захищає Україну. Скандал з Ігорем Кондратюком відновився з новою силою. Чоловіки конфліктують на очах усієї країни. Співак вимушений видавати гроші колишньому продюсеру, які заборгував внаслідок рішення суду. Подейкують, що виконавець віддає усю свою заробітну плату, однак достукатися до Кондратюка колегам Віталія не вдалося.

Віталій Козловський вперше показав свою офіційну дружину

А днями стало відомо, що співак ще й офіційно одружився. Раніше він ніколи одруженими не був, і лише нещодавно вирішив поповнити лави зразкових сім’янинів.

Віталій Козловський повідомив, що офіційно одружився

При цьому свою кохану дружину він відмовляється показувати. Цю позицію він доволі просто аргументував: мовляв, якщо розповідати про це, то доведеться відповідати на багато запитань. Мовляв, всьому свій час. Натомість, він показав прямому ефірі обручку на безіменному пальці, а пізніше оприлюднив на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram фотографію з благо вірною, на якій вона також похизувалася прикрасою.

Віталій Козловський вперше показав дружину

Нагадуємо, що декілька років тому зірка також потрапив у гучний скандал через розірвання заручин з журналісткою Раміною Есхакзай. Виконавиця звинуватив колишню наречену тому, що вона йому зраджувала. Натомість жінка запевняла, що насправді була покинута заради іншої. Мовляв, Козловський весь час був закоханий у свою концертну директорку.

І лише пізніше обидва заявили, що вся ця історія була лише піаром. Мовляв, Роміна та Віталій дуже давно знайомі, і співак вирішив допомогти своїй подрузі на шляху до популярності, а тому взяв участь у несправжньому скандалі.

Хто ж став офіційною обраницею виконавця досі залишається загадкою, і журналістам залишається лише шукати підказок від зірки.

Схожі статті

Чуже обличчя: українські зірки, які переборщили з пластикою і стали виглядати так, що не впізнати

Нерідко зірки шоубізнесу вдаються до тотальних змін, аби вдосконалити свою зовнішність. Однак інколи пластичні операції здатні змінити людину до невпізнаваності.