Настя Каменських не стрималася і публічно приревнувала Потапа до іншої: зірка підвищила голос і задіяла руки

Знаменита українська співачка Настя Каменських насмішила мережу неочікуваною реакцією на спробу члена колективу обійняти подушку з її чоловіком Потапом.

Останнім часом в мережі повно чуток про те, що Настя Каменських та Потап вже не разом та розлучаються. Причому, доказів цьому немало. Мовляв, подружжя майже не бачиться, постійно знаходиться в розлуці, а на червоних доріжках робить вигляд, наче не знає одне одного.

Настя Каменських приревнувала Потапа під час концертного туру

Настя Каменських приревнувала Потапа під час концертного туру

Не так давно Богдан Беспалов повідомляв про те, що співачка нібито покинула свого благовірного та проміняла його на іншого. Мовляв, незабаром і співпраця буде зупинена. Але дану інформацію ніхто не підтверджував, тим паче пара. Каменських та Потап продовжують бачитися, але доволі рідко, що спричиняє багато питань.

Але днями виконавиця показала всій країні, як насправді сильно кохає свого чоловіка, і поставила під сумнів усі плітки, що навколо них блукають. Так, у відео, яке вона оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram можна побачити, як член її команди передає їй подарунок від Олексія. Це подушка, на який він зображений. Зірка дуже радіє презенту, після чого отримує питання від автора ролика, яка цікавиться, чи може вона обійняти подушку.

Каменських спочатку реагує дуже бурхливо, піднімає голос, а потім з посмішкою на обличчі замахується подушкою на авторку питання.

Настя Каменських приревнувала Потапа під час концертного туру

Нагадуємо, що минулого року пара потрапила у гучний скандал через нібито адюльтер. Колишня підопічна Потапа Євгенія Горда створила декілька публікації в соціальній мережі, в яких заявила, що нібито була коханкою продюсера в обмін на кар’єру. Мовляв, він обіцяв її зробити зіркою, але натомість обманув. Подружжя дану інформацію не коментувало. Однак вже пізніше, приблизно через місяць заперечували ці чутки. Аудиторія маю на цей рахунок декілька версій: або Настя Каменських та Потап підіграли дівчині, щоб підняти її популярність, або дійсно мали серйозні проблеми, через які не квапилися з публічною заявою.

Схожі статті

Названо 5 українських зірок, які отримують виплати за кордоном: Катерина Кістень, Слава Камінська та інші

Після початку повномасштабного вторгнення багато українських сімей були вимушені виїхати за кордон. Деякі зірки та їхні родини не стали виключенням. Хто ж зі знаменитостей отримує соціальну допомогу?

6-річний син Григорія Решетніка потрапив до лікарні: тато тримає спадкоємця за руку і заспокоює голосом

Відомий український телеведучий Григорій Решетнік вразив мережу свіжими кадрами, на яких показав, як намагається підтримувати свого маленького сина в стоматологічному кабінеті.