Успішний, немолодий та імпозантний: зірка “МастерШеф” Ольга Мартиновська вперше показала нового коханого

Ольга Мартиновська не так давно зізналася, що знаходиться в любовних стосунках вперше за багато років. Однак, не стала розповідати про коханого багато.

Така таємничість було пов’язана з тим, що зірка не хотіла розсекречувати особистість бойфренда. Ольга Мартиновська у своєму інтерв’ю Славі Дьоміну зізналася лише в тому, що чоловік з її оточення, а також пов’язаний з ресторанним бізнесом, і це не Володимир Ярославський, як вважають фанати.

Так, зірка наголосила, що з її колегою вони всього лиш хороші друзі, не дивлячись на хімію, яка відбувається між нами най країні та в реальному житті. Ольга підкреслила, що не бачить Ярославського у ролі свого коханого хоча б тому, що він нижчий за неї і не зможе підняти її на руки. Мовляв, в її уявленні обранець має демонструвати свою домінантну позицію не тільки поведінкою, але й зовнішньо.

Ольга Мартиновська вперше показала нового коханого

У тому ж інтерв’ю Ольга Мартиновська зізналася, що познайомилася зі своїм новим коханим завдяки соцмережам. Мовляв, він залишив їй коментар під рецептом з варениками. І журналіст провів маленьке дослідження, в результаті якого дізнався, що цією людиною був Руслан Шибаєв.

Ольга Мартиновська вперше показала нового коханого

Відмітимо, що Ольга та Руслан не світяться разом на жодних заходах, намагаються також поводитися доволі обережно на особистих сторінках в соціальній мережі Instagram. Однак, Ольга все ж таки зробила необережне зауваження, за допомогою якого пресі вдалося ідентифікувати особистість її обранця.

Ольга Мартиновська вперше показала нового коханого

Нагадуємо, що Ольга вже була заміжня. Ще до етапу своєї шаленої популярності зірка перебувала у шлюбі з шеф-кухарем, проблеми у роботі якого серйозно вплинули і на особисте життя. Так склалося, що ці проблеми приніс саме Володимир Ярославський, а пізніше став близьким другом для самої Ольги, яка спершу його зненавиділа. Від цього союзу у зірки залишилася єдина дочка Віруня.

Ольга обожнює свою дитину, постійно розповідає про неї в блозі і не приховує, що вона для неї є центром всесвіту.

Схожі статті

Названо 5 українських зірок, які отримують виплати за кордоном: Катерина Кістень, Слава Камінська та інші

Після початку повномасштабного вторгнення багато українських сімей були вимушені виїхати за кордон. Деякі зірки та їхні родини не стали виключенням. Хто ж зі знаменитостей отримує соціальну допомогу?

6-річний син Григорія Решетніка потрапив до лікарні: тато тримає спадкоємця за руку і заспокоює голосом

Відомий український телеведучий Григорій Решетнік вразив мережу свіжими кадрами, на яких показав, як намагається підтримувати свого маленького сина в стоматологічному кабінеті.