Як виглядає перша дружина Сергія Притули: народила йому сина Дмитрика, який виріс повною копією свого батька

Знаменитий український телеведучий, а нині голова благодійного фонду Сергій Притула давно має статус зразкового сім'янина, хоча і йому доводилося розлучатися.

Попри те, що Сергій Притула з’являвся на телеекранах ледь не щодня, свою сім’ю він робити публічною взагалі не поспішав, і якийсь період часу вів дуже закритий образ життя.

Сергій Притула розповів, чому розлучився з дружиною
Сергій Притула розповів, чому розлучився з дружиною

Так, поки одні зірки намагалися просувати своїх дружин та дітей, Сергій Притула навпаки намагався захищати сім’ю від надмірної уваги публіки і це одна з причин, чому фанати не одразу помітили, що у сім’ї стався розлад ,а кохання між ведучим та його дружиною Юлією більше немає.

Сергій Притула показав, як виглядає його перша дружина

Юлія Андрійчук із сином від Сергія Притули

На той період ходили чутки, що всьому провиною стала партнерка зірки Ольга Фреймут, з якою він працював у багатьох проєктах, і так само активно виступав на корпоративах, але насправді між зірками на той час визрів небувалий конфлікт.

І хоча здавалося, що все ще можна виправити, насправді стосунки між друзями псувалися з геометричною прогресією. А в житті Сергія тим часом з’явилася красуня Катруся, яка потім подарує йому двох прекрасних дівчаток, а також стане хорошою мачухою для його єдиного сина Дмитра, що народився у першому шлюбі.

Юлія Андрійчук змогла зберегти хороші стосунки з колишнім чоловіком, і зайнялася особистим життям. Так, вона знайшла щастя у шлюбі з іншим чоловіком, хоча і не змогла втримати це щастя. Як склалася її доля за останні 3 роки залишається загадкою, у зв’язку з тим, що Сергій Притула говорить про особисте все менше, а про сім’ю старшого сина тим паче.

Однак незмінним залишається те, що обидва рази Сергій взяв у дружини неймовірних красунь, з якими зміг побудувати прекрасні сім’ї, а також провести на світ неймовірних дітей. На даний момент Сергій Притула офіційно багатодітний батько, і хто знає, можливо і на цьому він не зупиниться, і дожене Андрія Доманського по кількості дітей?

spot_img

Схожі статті

Стилісти назвали нову трендову альтернативу джинсовим курткам: ексдружина Остапчука вже спробувала – модниця

Стилісти запропонували нову альтернативу джинсовим курткам, яка встигла стати весняним трендом 2024 року. Тож сьогодні ми розповімо вам про всі модні тенденції за якими стежать зірки шоубізу.

Намагалися бути непомітними: Оля Полякова, Софія Ротару і Аліна Гросу відвідали пластичного хірурга (ФОТО)

Зірки шоубізу всіляко намагаються підтримувати гарний зовнішній вигляд. Для цього знаменитості можуть вдаватись до послуг пластичних хірургів, однак нерідко їм приписують пластику користувачі мережі.