Колишня дружина Потапа Ірина Горова приголомшила виглядом єдиного сина від репера: виріс справжній красень

Знаменита українська продюсерка та колишня дружина Потапа Ірина Горова вразила мережу правдою про те, як став виглядати її єдиний син Андрій.

Союз двох вельми популярних в українському шоу-бізнесі фігур, Потапа та Ірини Горової приніс не тільки доволі круті плоди у творчості, але і в тому, що стосується потомства.

Так, від репера продюсерка народила прекрасного хлопчика, який отримав ім’я Андрій. Зараз він вже підліток. Дитина дуже швидко дорослішає, і фанати навіть не встигають відслідковувати, як змінюється не тільки його характер, але зовнішність. Ще 3 роки тому він був копією свого батька, можливо ще тому, що копіював його стиль одягу, манеру розмовляти та інші звички.

Зараз вже він аніскільки не схожий на батька, а обличчям взагалі копія матері. Таку зміну у поведінці та зовнішності приписували результатам конфлікту між батьком та дитиною. Однак Ірина запевнила, що між ними прекрасні стосунки, і жодного непорозуміння між ними немає.

Ірина Горова показала, як виглядає її єдиний син від Потапа

Син Потапа дав своє перше інтерв'ю
Ірина Горова показала, як виглядає її єдиний син від Потапа

Вже багато років зірка виховує свого сина самостійно, і у найважливіший період, саме він став її опорою. Ірина зізнавалася, що була дуже вражена мужністю та сміливостю свого спадкоємця, коли родина зрозуміла, що Олексія немає поруч 24 лютого, але Андрій повністю перехопив ініціативу і проявив себе як голова сім’ї.

Ірина Горова показала, як виглядає її єдиний син від Потапа

Примітно, що хлопчик відмовився евакуюватися разом зі своїм батьком, коли той йому пропонував це зробити і залишився з матір’ю та сестрою. Зараз він вже дорослий юнак, Ірина говорить про те, що Андрій не любить фотографуватися для її блогу, і взагалі намагається зайвий раз уникати публічності.

Ірина Горова показала, як виглядає її єдиний син від Потапа

Однак, днями вона опублікувала на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram нове відео, на якому засвітила сина. Помітно, що він став ще вищим, сильно змужнів, а його волосся стало темним.

spot_img

Схожі статті

Стилісти назвали нову трендову альтернативу джинсовим курткам: ексдружина Остапчука вже спробувала – модниця

Стилісти запропонували нову альтернативу джинсовим курткам, яка встигла стати весняним трендом 2024 року. Тож сьогодні ми розповімо вам про всі модні тенденції за якими стежать зірки шоубізу.

Намагалися бути непомітними: Оля Полякова, Софія Ротару і Аліна Гросу відвідали пластичного хірурга (ФОТО)

Зірки шоубізу всіляко намагаються підтримувати гарний зовнішній вигляд. Для цього знаменитості можуть вдаватись до послуг пластичних хірургів, однак нерідко їм приписують пластику користувачі мережі.