Оля Фреймут стала собою? Ведуча повернулася до свого минулого іміджу і вразила виглядом — як 15 років тому

Знаменита українська ведуча Ольга Фреймут вразила мережу раптовим зміною іміджу, а також виглядом, який в результаті був отриманий. Яка зірка зараз?

Відома українська телеведуча Ольга Фреймут не з’являється на вітчизняному телебаченні доволі довго. Зміна у житті зірки сталася після того, як у її житті увійшов Володимир Локотко. Зірка народила від нього 2 дітей, після чого відправилася в декрет.

При цьому Ольга Фреймут завжди говорила про те, що насправді її доходи не зменшилися, але ще збільшилися, адже за нею активно спостерігають соціальних мережах, що дає їм можливість заробляти на рекламі та контенті. Окрім того, Ольга навчає інших манерам, і звісно, не безкоштовно.

Ольга Фреймут змінила імідж та показала результат

42-річна Ольга Фреймут показала, як зараз виглядає: за кордоном вирішила завітати на концерт
Ольга Фреймут змінила імідж та показала результат

За ці 15 років вона серйозно змінилася зовнішнє. Зірка віддавала перевагу доволі легким та ненав’язливим тонам у зовнішньому вигляді, у тому числі зачісці та макіяжі.

І лише нещодавно зірка вразила мережу раптовим переходом до минулої палітри. Телеведуча оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram свіжі кадри, на яких постала у всім знайомому образі, але здається, такому далекому, з минулого.

Ольга Фреймут змінила імідж та показала результат

Однак, в образі Фреймут все ж таки зберегла свою любов до строгих костюмів, і постала у Total Black.

Також можна звернути увагу на те, що на обличчі зірки знову з’явилися яскраві кольори. На її губах червона помада, а на щоках можна помітити рум’яна. Образ вийшов доволі контрастним, але одразу ж кидається в очі та привертає увагу, що доволі вигідно для медійної персони.

Нагадуємо, що після 24 лютого Ольга Фреймут евакуювалася разом з сім’єю до Великобританії, де нині живе. Зірка тривалий час приховувала той факт, що її чоловік знаходиться разом з нею в Європі. Окрім своєї основної діяльності Оля також займається журналістикою. Вона створює матеріал англійською мовою, в якому висвітлює події в Україні. У цьому питанні вона переслідує мету розголошення проблем та викликів, з якими зіштовхуються її Батьківщина.

spot_img

Схожі статті

Стилісти назвали нову трендову альтернативу джинсовим курткам: ексдружина Остапчука вже спробувала – модниця

Стилісти запропонували нову альтернативу джинсовим курткам, яка встигла стати весняним трендом 2024 року. Тож сьогодні ми розповімо вам про всі модні тенденції за якими стежать зірки шоубізу.

Намагалися бути непомітними: Оля Полякова, Софія Ротару і Аліна Гросу відвідали пластичного хірурга (ФОТО)

Зірки шоубізу всіляко намагаються підтримувати гарний зовнішній вигляд. Для цього знаменитості можуть вдаватись до послуг пластичних хірургів, однак нерідко їм приписують пластику користувачі мережі.