Екс-НеАнгел Слава Камінська перетворила свою дочку на Попелюшку: більше не принцеса, а в руках віник

Знаменита українська співачка Слава Камінська вразила мережу свіжими кадрами, на яких показала, як її дочка прибирається з віником в руках.

Цікаво, що попри здавалося б абсолютно однакові умови зіркові діти часто ростуть в абсолютно різних парадигмах. Наприклад, діти Максима Галкіна звикли до розкоші ще з самого дитинства, в них був штат прислуги, а спадкоємці здебільшого займалися своїм розвитком та освітою. Гуморист навчав їх мовам, манерам та іншим складовим блискучого виховання.

Син Софії Ротару, навпроти, зростав, як звичайний юнак, отримав технічну освіту, і навіть не думав пов’язувати своє життя з шоу-бізнесом, але був вимушений стати на цей шлях після смерті батька, який раптово помер від інсульту.

Син Тіни Кароль все своє життя проводить за кордоном, в елітному інтернаті, який має подарувати йому блискучае професіональне майбутнє. А діти Слави Камінської на даний момент знаходяться разом з нею в еміграції, і поки що вчаться не тільки насолоджуватися життям, але і прибирати за собою та іншими.

Слава Камінська показала, як виховує свою дочку

Слава Камінська розсекретила свого нового коханого
Слава Камінська показала, як виховує свою дочку

Так, співачка потішила своїх підписників свіжими кадрами, на яких показала, як її дочка та дочка подруги перетворилися із принцес, в яких було все, на справжніх попелюшок. Дівчата взяли інвентар в руки та почали прибиратися.

Слава Камінська показала, як виховує свою дочку. Скріншоти особистої сторінки зірки

Нагадуємо, що 2 роки тому Камінська поїхала разом з дітьми до Нідерландів, після чого вже через декілька місяців поскаржилася не тільки на фінансові проблеми, але й заявила, що їй важко впоратися з 2 дітьми, не маючи при цьому ніякої підтримки в особі прибиральниці та няні.

Артистка також потрапила у мовний скандал, публічно приревнувала свого колишнього чоловіка до його нової обраниці, а після заявила про те, що в неї в самої з’явився новий коханий. Однак, його особистість вона не розкриває. Судячи з усього, у житті артистки розпочався абсолютно новий етап. Зокрема, інколи зірка натякає і на вагітність, і на майбутнє весілля, але все це залишається на рівні жартів та специфічного гумору.

Схожі статті

Настя Каменських показала величезний живіт і заінтригувала статтю майбутньої дитини: “Хлопчик чи дівчинка”

Знаменита українська співачка Настя Каменських заінтригувала мережу кадрами, на яких показала великий вагітний животик. Чи намагалася зірка таким чином щось сказати?