Пономарьов та Мозгова показали єдину спільну доньку-красуню: їй вже 26, і вона могла б підкорювати подіуми

Популярний український співак Олександр Пономарьов та його колишня дружина продюсерка Олена Мозгова показали єдину спільну дочку Євгенію Пономарьову.

Коли Олександр Пономарьов вступив у стосунки з Оленою Мозговою, в неї вже була дитина від попередніх взаємин. Батька дочки Зої вона ніколи не розкривала. Від кого народилася дитина досі невідомо, а сама дівчина вважає своїм татом саме Пономарьова.

А вже незабаром у цих стосунках народилася ще одна прекрасна дівчинка, яка отримала ім’я Євгенія. Обидві сестри дуже схожі, і вельми прив’язані до виконавця. Коли Олена Миколаївна прийняла рішення розлучитися з чоловіком, дівчата прийняли сторону батька, попри те, що продюсерка нібито намагалася вирішити усі питання чесно.

Олександр Пономарьов та Олена Мозгова показала спільну дочку Євгенію

Пономарьов розповів про особисте життя
Олександр Пономарьов та Олена Мозгова показала спільну дочку Євгенію

Зараз Женя вже доросла жінка, неймовірно вродлива та талановита. 20 березня їй виповнюється 26 років. І у зв’язку з цим зіркові батьки привітали спадкоємицю з днем народження.

“Сонечко моє, моя прекрасна квіточка! Красуня і розумниця! З днем ​​народження, – привітала зірка дочку. – Люблю сильно при сильно! Будь щаслива кожну хвилину свого життя! Ти виросла красивою і зовні і, що дуже важливо, внутрішньо! Дякую тобі, що ти моя дочка”

Олена Мозгова показала дочку Євгенію

Також продюсерка показала, як її спадкоємиця виглядає зараз, у дорослому віці.

Олена Мозгова показала дочку Євгенію

Олександр в свою чергу обмежився своєю улюбленою фотографією з дочкою, яку публікує майже кожного року. Варто відмітити, що Євгенія Пономарьова веде закритий образ життя, і не дивлячись на прекрасні зовнішні дані та можливості, не користується славою та популярністю батька, можливо тому що з дитинства знала, що це таке, наскільки це важко і яка це відповідальність.

Так само невідомо, що відбувається в особистому житті дівчини. І Олександр Пономарьов, і Олена Миколаївна обходять стороною питання особистого життя своїх дітей, і зазвичай обговорюють лише власні історії, включаючи спадкоємців як їх частину.

Схожі статті

Настя Каменських показала величезний живіт і заінтригувала статтю майбутньої дитини: “Хлопчик чи дівчинка”

Знаменита українська співачка Настя Каменських заінтригувала мережу кадрами, на яких показала великий вагітний животик. Чи намагалася зірка таким чином щось сказати?