41-річна Світлана Лобода кардинально змінила зовнішність та мову – використала останній шанс

Знаменита російська співачка Світлана Лобода знову здивувала українського глядача, і на цей раз серйозними змінами, які також зачіпають і творчу кар'єру зірки.

2 роки тому Світлана Лобода опинилася серед тих знаменитостей, які активно заговорили про свою позицію та почали повертатися здебільшого до своїх витоків, попри наявність майна в російській федерації.

Світлана на той час вже як декілька років проживала за кордоном. Зокрема, з’являлася інформація, що зірка разом з дітьми переїхала до Мальти. Її життя трансформувалося таким чином після появи коханого чоловіка. Однак, і його особистість вона приховує.

Глядачі та користувачі реагують на зміни у житті зірки по-різному, адже вони першочергово зачіпають її кар’єру. І якщо українці ідуть назустріч, то росіяни навпаки активно критикують зірку в мережі. Як наприклад, це сталося нещодавно.

Світлана Лобода кардинально змінила імідж та перейшла на російську

Українські зірки розповіли про своє перше кохання
Світлана Лобода кардинально змінила імідж та перейшла на російську

Так, Світлана оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram свіжий ролик. У кадрі Лобода постала з темним волоссям та яскравим макіяжем. Незрозуміло, чи справді вона перефарбувалася або просто приміряла перуку, але на її перетворення вже відреагували підписники.

Багато хто вирішив, що справи артистки зовсім погані, оскільки вона використовує для привернення уваги до своєї творчості такі банальні методи. Окрім того, з її вуст зазвучала російська, що спричинило справжній скандал коментарях. Звичайно публіка залишилася невдоволеною, адже свого часу співачка обіцяла, що на російську більше не перейде.

Світлана Лобода кардинально змінила імідж та перейшла на російську

Нагадуємо, раніше в мережі з’являлася інформація про нібито мальтійське громадянство Світлани. Однак, зірка одразу ж відреагувала на це, і показала свій український документ. Також досі невідомо, хто є батьком молодшої дочки і зірки. Подейкують, що це нібито Тіль Ліндеманн, однак колишня продюсерка зірки запевняє, що Світлана лише розіграла своїх фанатів і змусила їх підозрювати, що ним став німецький рок-музикант.

Схожі статті

Настя Каменських показала величезний живіт і заінтригувала статтю майбутньої дитини: “Хлопчик чи дівчинка”

Знаменита українська співачка Настя Каменських заінтригувала мережу кадрами, на яких показала великий вагітний животик. Чи намагалася зірка таким чином щось сказати?