Були красунями: який вигляд мали перші 2 дружини Володимира Остапчука і що він їм залишив після розлучень

Зразковим сім'янином Володимир Остапчука назвати не можна. І тим не менш, у телеведучого доволі великий досвід у житті в шлюбі, і йому є чим поділитися.

Так, майже усі скандали, які крутилися навколо особистості Володимира були так чи інакше пов’язані з його любов ними стосунками.

Олена Войченко

Олена Войченко
Олена Войченко

Усе почалося з зізнання Володимира Остапчука на телебаченні про те, що він розлучається зі своєю дружиною Оленою Войченко. Саме вона народила йому двох дітей, а потім зруйнували репутацію зірки.

При цьому жінка зізнавалася, що насправді ніколи цього не хотіла. Мовляв, Володимир її дуже просив не говорити про розставання через те, що це може вплинути на його роботу. Але в результаті розповів про це країні сам, і з такої перспективи, як йому було вигідно. Нібито саме тому Олена пішла на інтерв’ю та розповіла про те, що чоловік їй зраджував, неодноразово намагався її покинути з дітьми, а зі своєю майбутньою дружиною Христиною Горняк познайомився на корпоративі і переписувався з нею, перебуваючи у шлюбі.

Також Олена запевняла, що насправді Володимир ніколи не цікавився дітьми, як він про це розповідав у своїх коментарях. Кульмінацією цієї історії стало зізнання Войченко про те, що нібито у Володимира є проблеми психологічного характеру, а телеведучий навзаєм публічно заявив про те, що його колишню дружину депортували з Канади через крадіжку.

Христина Горняк

Колишня дружина Остапчука Горняк відповіла, чи знайшла після розлучення нові стосунки
Колишня дружина Остапчука Горняк

З Христиною Горняк шлюб у Володимира здавався зразковим. Але це лише на перший погляд. Нотаріус завжди говорила про те, що не буде розлучатися так, як це робила її попередниця Войченко. Мовляв, можна про все домовитися в і не влаштовувати скандалів. Також жінка вірила в те, що шлюбний контракт їй не потрібен, і якщо вони будуть ділити з Володимиром спільний будинок, який вони зводили разом, то зроблять все чесно.

Саме тому вже колишня благовірна зірки Христина не так давно зізналася, що боротьба за цей будинок стала для неї дійсно сюрпризом. Мовляв, не знала, що чоловік планує вʼїхати туди разом зі своєю новою обраницею Катериною Полтавською. Судячи з усього, на сім’ю очікує суд.

spot_img

Схожі статті

Стилісти назвали нову трендову альтернативу джинсовим курткам: ексдружина Остапчука вже спробувала – модниця

Стилісти запропонували нову альтернативу джинсовим курткам, яка встигла стати весняним трендом 2024 року. Тож сьогодні ми розповімо вам про всі модні тенденції за якими стежать зірки шоубізу.

Намагалися бути непомітними: Оля Полякова, Софія Ротару і Аліна Гросу відвідали пластичного хірурга (ФОТО)

Зірки шоубізу всіляко намагаються підтримувати гарний зовнішній вигляд. Для цього знаменитості можуть вдаватись до послуг пластичних хірургів, однак нерідко їм приписують пластику користувачі мережі.