Віталій Козловський вперше показав свою вагітну дружину у новому кліпі: співак вже на порозі батьківства

Знаменитий український співак Віталій Козловський вразив мережу раптовим відеорядом, який вийшов до його нової композиції. У ньому він показав вагітну дружину.

Популярний український артист Віталій Козловський близько місяця тому здивував публіку неочікуваним зізнанням у тому, що виявляється він одружився. При цьому зірка показав виключно обручку на безіменному пальці. Розкривати особистість своєї новоспеченої дружиною він відмовився не відріз. Втім, незабаром вже з’явилася інформація про те, що це піарниця зірки, з якою він зустрічався багато років.

Подібні дані одразу надавали декілька платформ, які посилалися на своїх інсайдерів. Зокрема до них приєднався і Богдан Беспалов, який пізніше також поділився думкою про те, що дружина Віталія Козловського ще й вагітна.

Віталій Козловський показав у кліпі свою вагітну дружину

Віталій Козловський показав у кліпі свою вагітну дружину

Хоча спочатку у цій інформації можна було за сумніватися, зараз зрозуміло, що Богдан Беспалов просто отримав дані від оточення зірки, яке судячи з усього, було залучено до знімального процесу, в результаті якого народився новий музичний кліп артиста. Так, нещодавно зірка представив новий відеоряд, в якому показав свою вагітну дружину.

Назва “Рубіж” символічна, оскільки уособлює собою і межу між цивільним та іншим життям, і зміни в особистому житті Віталія. А ще саме таку назву має бригада, до якої його було приєднано минулого року.

У кліпі Віталій постає в дуже несподіваному образі — на очах глядачів він перетворюється на людину похилого віку. Це – алегорія часу, який ворог безжально краде у всіх нас, забираючи молодість та ресурси.

Примітно, що і раніше говорили про те, що Віталій Козловський нібито міг одружитися зі своєю підопічною, але це постійно піддавалося сумнівам. Так само, як інформація про роман, який тривав ледь не 7-8 років. Подейкували, що саме піарниця стала причиною розриву стосунків між Віталієм та Раміною. Але пізніше обидва заявили, що це була історія для просування.

Схожі статті

Названо 5 українських зірок, які отримують виплати за кордоном: Катерина Кістень, Слава Камінська та інші

Після початку повномасштабного вторгнення багато українських сімей були вимушені виїхати за кордон. Деякі зірки та їхні родини не стали виключенням. Хто ж зі знаменитостей отримує соціальну допомогу?

6-річний син Григорія Решетніка потрапив до лікарні: тато тримає спадкоємця за руку і заспокоює голосом

Відомий український телеведучий Григорій Решетнік вразив мережу свіжими кадрами, на яких показав, як намагається підтримувати свого маленького сина в стоматологічному кабінеті.