Який вигляд має 30-річний онук Софії Ротару, який виїхав за кордон: сім’я співачки показала його нові фото

Софія Ротару стала бабусею лише двічі у житті. Їхня родина поповнилася прекрасними дітьми, які отримали ім'я на честь своїх бабусі та дідуся.

Усе своє життя онуки Софії Ротару жили доволі спокійним не публічним життям, отримували освіту за кордоном, і насолоджувалися усіма благами цивілізації. Обидва виросли неймовірно красивими та талановитими. Батьки та бабуся ними дуже пишаються. Але 2 роки тому Анатолій документи потрапив у гучний скандал.

Онук Софії Михайлівни, який досі мріє про музичну кар’єру та намагається просувати свою музику разом з батьком був затриманий на кордоні. Чоловіки спробували перетнути його незаконно. Їх сфотографували, а кадр швидко потрапив до мережі. Наступного дня Руслана та Анатолія відпустили. Яке покарання вони понесли, і чи взагалі понести його досі невідомо. Софія Михайлівна ніяк не прокоментувала новини.

Сім’я Софії Ротару показала, як виглядає її тридцятирічний онук

Руслан Євдокименко вперше розповів про розбите серце через батька
Сім’я Софії Ротару показала, як виглядає її тридцятирічний онук

Так склалося, що глядачі почали активно слідкувати за тим, чи зможуть все ж таки обидва виїхати закордон. І врешті-решт стало відомо, що Анатолій опинився в Європі. Спочатку його помітили у Франції, але він постійно змінював своє місцезнаходження.

Ще пізніше Анатолій зізнався у короткому інтерв’ю, що дійсно покинув країну, але нібито цілком легально. Руслан тим часом залишався в Україні, у доказ до чого, постійно публікував фотографії з пейзажами. Хоча подейкували, що насправді Софія Ротару засвітилася з сім’єю в Італії 2023-го.

 Сім’я Софії Ротару показала, як виглядає її тридцятирічний онук

А нещодавно її онук Анатолій святкував своє день народження, а тому усі члени сім’ї почали його активно вітати на особистих сторінках в соціальній мережі Instagram, публікуючи його фотографії.

Нагадуємо, що за офіційною версією, Софія Михайлівна не евакуювалася з України. Зірка також створила благодійний фонд, який допомагає сім’ям захисників. При цьому співачка жодного разу не заявила про свою позицію, а також не дала жодного благодійного концерту.

Схожі статті

Названо 5 українських зірок, які отримують виплати за кордоном: Катерина Кістень, Слава Камінська та інші

Після початку повномасштабного вторгнення багато українських сімей були вимушені виїхати за кордон. Деякі зірки та їхні родини не стали виключенням. Хто ж зі знаменитостей отримує соціальну допомогу?

6-річний син Григорія Решетніка потрапив до лікарні: тато тримає спадкоємця за руку і заспокоює голосом

Відомий український телеведучий Григорій Решетнік вразив мережу свіжими кадрами, на яких показав, як намагається підтримувати свого маленького сина в стоматологічному кабінеті.