Лілія Ребрик розповіла, чому назвала свою доньку Аделіною і який сенс заклала в ім’я: “Розгадка дуже проста”

Нещодавно у родині Диких відбулося поповнення. Щасливі батьки обрали для молодшої донечки досить рідкісне ім'я. Виявляється, пара заклала у нього символічне значення.

Українська телеведуча Лілія Ребрик нещодавно народила третю донечку. Декілька днів тому, жінка виклала пост у своєму Instagram, у якому повідомила, що вони з маленькою вже вдома. Також, вперше жінка назвала ім’я новонародженої. Родина обрала досить рідкісне та незвичне для українців ім’я – Адель.

Підписники жінки розділилися на два табори. Деякі підтримали пару та засипали маленьку компліментами, інші ж почали висловлюватися проти. На думку підписників, пара обрала зовсім не українське ім’я.

“Звичайно, ви маєте право називати дітей як завгодно. Тільки не забувайте де ви живете. Дуже гарне ім’я, але ж це не українське!”, “Фото прекрасні! Але ж… Невже немає нашого гарного імені? Українського?”, – написали підписники.

Лілія Ребрик пояснила, чому обрала рідкісне ім'я для молодшої доньки
Лілія Ребрик пояснила, чому обрала рідкісне ім’я для молодшої доньки

Лілія піддалася шквалу хейту та відповіла на дорікання підписників. Виявляється ім’я для новонародженої Аделіни обирали всім сімейством. Подружжю Лілі та Андрія допомагали їх старші донечки – Діана та Поліна. Щобільше, ім’я третьої донечки складається з літер, запозичених в іменах інших членів родини.

“Для всіх, хто так важко переймається, що ім’я нашої третьої донечки Аделіна. Несила більше мовчати. Розгадка дуже і дуже проста”, – акторка Ребрик.

Лілія Ребрик пояснила, чому обрала рідкісне ім'я для молодшої доньки
Лілія Ребрик пояснила, чому обрала рідкісне ім’я для молодшої доньки

Хейт переслідує її родину вже давно. Ще під час вагітності жінки, на родину сипався шквал негативних коментарів. Їх сенс пролягав у тому, що пара зважилася на народження третьої дитини, тільки щоб отримати статус багатодітної, а Андрія не забрали на війну та він зміг виїхати за кордон. Ще тоді, Ліля не розуміла претензій та мужньо відстоювала честь власної родини.

spot_img

Схожі статті

Стилісти назвали нову трендову альтернативу джинсовим курткам: ексдружина Остапчука вже спробувала – модниця

Стилісти запропонували нову альтернативу джинсовим курткам, яка встигла стати весняним трендом 2024 року. Тож сьогодні ми розповімо вам про всі модні тенденції за якими стежать зірки шоубізу.

Намагалися бути непомітними: Оля Полякова, Софія Ротару і Аліна Гросу відвідали пластичного хірурга (ФОТО)

Зірки шоубізу всіляко намагаються підтримувати гарний зовнішній вигляд. Для цього знаменитості можуть вдаватись до послуг пластичних хірургів, однак нерідко їм приписують пластику користувачі мережі.