Ольга Сумська на рідкісних кадрах показалася з екс-чоловіком та єдиною донькою від Віталія Борисюка

Знаменита українська акторка Ольга Сумська вразила мережу новим знімком, на якому показалашся разом з колишнім чоловіком Євгеном Паперним та дочкою від Віталія Борисюка.

Ольга В’ячеславівна Сумська ніколи не приховувала деталей свого особистого життя. Зірка не тільки розповідала про невдалий досвід, розлучення, зради, але і навіть зізнавалася, в кого закохувалася. Наприклад, у своєму інтерв’ю зірка якось розповіла про те, що мала почуття до Анатолія Хостікоєва, який пізніше став чоловіком її рідної сестри Наталії. Ба більше, вона навіть вважала, що саме це стало проблемою в їхніх стосунках та причиною тривалого охолодження у взаєминах.

Ольга Сумська показала фото з колишнім чоловіком та дочкою

Ольга Сумська з дочкою Антоніною Паперною
Ольга Сумська зі старшою дочкою від Євгена Паперного

З колишнім чоловіком Паперним у Ольги також досить довго не складалися стосунки. Їхній шлюб зруйнувався доволі гучно та бурхливо. Чоловік погано ставився до молодої дружини, вона тим часом крутила роман з актором.

Євген навіть не приховував того факту, що ображає свою благовірну, і коли вона зізналася у зраді, все стало на свої місця. Ольга зібрала валізи, забрала маленьку дочку Антоніну та поїхала до коханця Віталія, який на той момент не мав ні копійки за душею.

Пара посилилася у його батьків, і навіть не змогла влаштувати весілля своєї мрії. Довелося будувати життя наново. Коли у подружжя виникли проблеми з працевлаштуванням, Євген через багато років запросив пару до себе в театр. Адже особисті драми завжди мають поступатися творчості та таланту.

Зараз ці троє часто виходять разом на сцену. Тепер вже до трупи приєдналася і єдина дочка Віталія та Ольги Ганна, яку судячи з усього, Євген також прийняв з обіймами до свого театру.

Ольга Сумська з колишнім чоловіком

Про це зокрема свідчать свіжі фотографії, якими поділилася Ольга В’ячеславівна на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram. У кадрі вона постала поруч з колишнім та своєю молодшою спадкоємицею.

Ольга Сумська з колегами та донькою

Подейкують, що із Віталієм Борисюком у Євгена все добре, чоловіки прекрасно спрацювалися і забули минуле.

Схожі статті

Настя Каменських показала величезний живіт і заінтригувала статтю майбутньої дитини: “Хлопчик чи дівчинка”

Знаменита українська співачка Настя Каменських заінтригувала мережу кадрами, на яких показала великий вагітний животик. Чи намагалася зірка таким чином щось сказати?