Зірки “Теорії великого вибуху” тоді й зараз: як змінилися актори Шелдона, Леонарда і Пенні за 17 років

Свого часу увесь акторський склад популярного комедійного серіалу про наукових співробітників став відомим в усьому світі, хоча і не одразу.

Джонні Галекі

Актори Теорії великого вибуху показали, як змінилися

Історія багатосерійного комедійного серіалу про життя наукових співробітників почалася саме з персонажа Леонарда, який до безпам’ятства закохався у нову сусідку Пенні. Виконавець ролі Джонні Галекі на початок знімального процесу вже був доволі немолодим, і зараз фанати помічають, як він активно змінюється.

Джим Парсонс

 Актори Теорії великого вибуху показали, як змінилися

Джим Парсонс став взнавною фігурою в усьому світі, а його герой отримав продовження історії. Так, після фіналу серіалу вийшло нове шоу, в якому продюсери показали дитинство Шелдона Купера. Сам же Джим аніскільки не змінився.

Кейлі Куоко

Актори Теорії великого вибуху показали, як змінилися

Келлі Куоко також може похизуватися вмінням зовсім не старіти і лише розквітати з часом. Так, акторка дивує неймовірною вродою та стильними образами.

Саймон Хелберг

Актори Теорії великого вибуху показали, як змінилися

Помітно, що Саймон також активно слідкує за зовнішнім виглядом, і поки що не збирається старіти, а його посмішка стала ще чарівнішою.

Кунал Нейер

Актори Теорії великого вибуху показали, як змінилися

Доволі неочікуваний факт, але виконавець ролі найдивнішого та найнепопулярнішого хлопця в університеті Раджеша Кутраппалі у житті справжній красень, який має неймовірну посмішку, дуже активну міміку та фантастичну шевелюру.

Майем Біалік

Актори Теорії великого вибуху показали, як змінилися

Майем приєдналася до касту вже у доволі зрілому віці, тому зовсім не дивно, що вікові зміни на її обличчі настільки помітні. Вона змогла побудувати прекрасну кар’єру на телебаченні, однак була вимушена звільнитися після скандалу, який був влаштований на політичній основі через висловлювання зірки в ефірі.

Цікаво, що актори здебільшого залишилися в прекрасних стосунках, час від часу збираються, а на офіційній сторінці серіалу в соціальній мережі Instagram досі активно.

spot_img

Схожі статті

Стилісти назвали нову трендову альтернативу джинсовим курткам: ексдружина Остапчука вже спробувала – модниця

Стилісти запропонували нову альтернативу джинсовим курткам, яка встигла стати весняним трендом 2024 року. Тож сьогодні ми розповімо вам про всі модні тенденції за якими стежать зірки шоубізу.

Намагалися бути непомітними: Оля Полякова, Софія Ротару і Аліна Гросу відвідали пластичного хірурга (ФОТО)

Зірки шоубізу всіляко намагаються підтримувати гарний зовнішній вигляд. Для цього знаменитості можуть вдаватись до послуг пластичних хірургів, однак нерідко їм приписують пластику користувачі мережі.