Як Барських виглядав у 2007 році. Виступ зірки на шоу “Караоке на Майдані” – наче з паралельної реальності

Свого часу Ігор Кондратюк, Наталя Могилевська та Кузьма Скрябін дали можливість багатьом артистам швидко набрати популярність. І деякі з них досі перебувають в чартах.

Популярне вокальне шоу Фабрика зірок свого часу зробила Макса Барських настільки відомою особистістю, що про нього чули абсолютно все, і було-б дійсно неможливо знайти хочаб одного українця, який би сказав, що не знає про цього виконавця.

Як і більшість артистів Макс далеко не одразу потрапив на телебачення і ходив по різноманітних кастингах у спробах запам’ятатися глядачу. І дійсно, ті хто зранку дивилися Караоке на майдані пам’ятають Макса ще з 2007-го, коли він виступив перед Ігорем Кондратюком та киянами.

Макс Барських показав, як виглядав 17 років тому

Макс Барських розповів про своє нерозділене кохання
Макс Барських показав, як виглядав 17 років тому

На той момент Миколі Бортнику було усього 17 років. Під час спілкування з продюсером артист помітно нервував. Він соромився та ніяковів від жартів, але усе ж намагався налаштуватися на виступ.

Спочатку хлопець виконав пісню Діми Білана Never let you go, а потім, коли потрапив до фіналу, обрав пісню гурту Maroon 5 – хіт This love.

Нагадуємо, що останні 10 років макс Барських здебільшого виступав для російськомовної аудиторії, а також на території російської федерації. І звичайно, це одразу ж привернуло увагу публіки у 2022 році.

Тим не менш, Макс Барських одразу відреагував на даний факт, визнавав, що скоїв помилку, а також заявив, що більше не буде співати для росіян навіть попри той факт, що на той момент в нього якраз відбувалися гастролі, і було заплановано безліч концертів там.

Зірка заявив, що не буде повертати гроші за придбані квитки, і пожертвує їх на захист України. Також Макс записав декілька україномовних треків, і активно брав участь в інформаційній компанії.

Згодом Барських заявив, що буде змінювати та розширяти свій репертуар, і він вже буде налаштований на англомовну публіку. Так само, він змінив свій псевдонім і презентував нові пісні, які докорінно відмінюються від його минулого репертуару.

Схожі статті

Настя Каменських показала величезний живіт і заінтригувала статтю майбутньої дитини: “Хлопчик чи дівчинка”

Знаменита українська співачка Настя Каменських заінтригувала мережу кадрами, на яких показала великий вагітний животик. Чи намагалася зірка таким чином щось сказати?