Дружина Григорія Решетніка показала батька та його брата-близнюка та ніжно привітала чоловіків зі святом

Як відомо, у знаменитого українського телеведучого Григорія Решетніка велика та щаслива родина, і це, можна сказати, у зіркової пари сімейне.

 

Так, великою родиною Григорія Решетник обзавівся доволі швидко. Не встигли шанувальники звикнути до думки, що у телеведучого дуже красива та молода дружина, як стало відомо, що вона носить дитя під сердцем.

На той час блогери в соціальній мережі Instagram ще не були такими популярними, а Христина не встигла напрацювати велику аудиторію. Але коли вона виношувала під серцем маленького Олександра і вже була без п’яти хвилин багатодітною матір’ю, вони з Григорієм неодноразово жартували про те, що могли б народитися і близнюки.

І ці жарти не взялися із пустоти, адже Христина із родини, де вже є близнюки.

Христина Решетнік показала, як виглядають її батько та дядько

Так, блогерка неодноразово розповідала, що виявляється у її батька є брат, який є його точною копією.

І нарешті, вона вперше за довгий час вирішила показати братів. Дану публікацію вона зробила на честь їх дня народження. Решетнік опублікувала на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram лінійку фотографій, на яких показала, як вони виглядають зараз.

Примітно, що життя внесло певні зміни у зовнішність кожного, і зараз вони не сказати, що однакові, хоча дуже дуже схожі.

Христина Решетнік показала, як виглядають її батько та дядько

Звісно, здебільшого уваги отримав більше рідний тато зірки. Зокрема, вона поділилася як архівними знімками, так і свіжими. На кадрах чоловік з маленькою дочкою, з онуками, в оточенні сім’ї, тощо. На цьому етапі зникають роздуми на рахунок того, що є секретом щасливого сімейного життя, адже Христина спостерігала за ним і мала живий приклад перед собою впродовж багатьох років.

Нагадуємо, що не так давно Григорій та Христина були розкритиковані за свою поведінку. Спочатку парі дісталося за те, що вони дозволили собі відпочинок влітку, а пізніше телеведучий опинився в центрі скандалу через весілля чиновників. Втім, ведучий заявив, що не бачить в цьому своєї провини і не буде виправдовуватися перед публікою.

Схожі статті

Настя Каменських показала величезний живіт і заінтригувала статтю майбутньої дитини: “Хлопчик чи дівчинка”

Знаменита українська співачка Настя Каменських заінтригувала мережу кадрами, на яких показала великий вагітний животик. Чи намагалася зірка таким чином щось сказати?