Вагітна Джамала захопила фото з підрослим сином, і привітала його зі святом: буде розбивати дівочі серця

Знаменита українська співачка Джамала вразила мережу незвичайними привітаннями до старшого сина, а також показала, як він виріс за цей довгий час.

Незабаром вагітна Джамала стане багатодітною матір’ю. Вже не секрет, що співачка носить під серцем знову сина. Але деякі шанувальники сподіваються, що доля все ж таки подарує артистці щастя бути мамою прекрасної дівчинки. Тим паче, що Сусанні є що їй передати.

І так само ні для кого не секрет, що Джамала обожнює своїх дітей, і готова зробити для них усе необхідне. Попри те, що післяпологовий період дався їй не надто легко, все ж таки зірка ставить сім’ю в пріоритет. І попри важкі часи в країні співачка вирішила народити ще одну прекрасну дитину.

Вагітна Джамала показала сина та привітала його з днем народження

Вагітна Джамала показала сина та привітала його з днем народження

Так, свого первістка Еміра Джамала народила у 2018-му. Батьком хлопчика є бізнесмен та громадський діяч Сеїт-Бекір Судейманов. Він являється земляком артистки, а також має таку саму віру.

Але є і суттєва різниця між ними: наприклад, Сулейманов набагато молодший за свою обраницю. Однак це не завадило йому підкорити її серце і подарувати їй аж трьох діток.

27 березня їхній старший спадкоємець святкував свій 6-й день народження. Джамала прийняла рішення привітати свого сина на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram, і написала доволі незвичайне звернення.

Вагітна Джамала показала сина та привітала його з днем народження

Також співачка опублікувала миле чорно-біле фото з хлопчиком, на якому можна помітити, що він помітно вже підріс.

“Одна за одною хвилі пройдуть. Як сонце над морем, освітлю твій шлях… Емір-Рахман, шість років”, – написала артистка.

Нагадуємо, що після 24 лютого Джамала евакуювала своїх дітей до Туреччини, де залишила їх з рідною тіткою, а сама найпершою вирушила у благодійний тур Європою, в результаті якого їй вдалося заробити десятки тисяч доларів, що були направлені на допомогу українцям.

Возз’єднатися зі своїми синами їй вдалося лише в Польщі, коли артистка змогла налагодити там справи з житлом. А вже пізніше вона повернулася до чоловіка, і зараз сім’я разом.

Схожі статті

Настя Каменських показала величезний живіт і заінтригувала статтю майбутньої дитини: “Хлопчик чи дівчинка”

Знаменита українська співачка Настя Каменських заінтригувала мережу кадрами, на яких показала великий вагітний животик. Чи намагалася зірка таким чином щось сказати?