Від неймовірної популярності до “втечі” до Німеччини: як змінився Олег Винник за роки кар’єри і де він зараз

Знаменитий співак Олег виник багато років тримався на п'єдесталі українського шоу-бізнесу. І хто б міг подумати, що він покине його так скоро.

Навколо Олега Винника ходили справжні легенди. Мовляв, українець, який прославився в Німеччині, прийняв рішення повернутися до Батьківщини, і завдяки своєму таланту у найкоротші сроки став мегапопулярним в Україні.

Олег Винник розповів про талановиту співачку, що стала його дружиною
Як змінився Олег Винник за роки кар’єри і де він живе зараз

Зокрема, Оля Полякова розповідала, що вперше побачивши артиста, розуміла, наскільки потужним буде його підйом. Заради слави Олег багато гастролював, приховував своє особисте життя, балансував між шанувальницями та приватністю.

Як змінився Олег Винник за роки кар’єри і де він живе зараз

Зірка завжди позиціонував себе як патріот. А тому для публіки дійсно стало сюрпризом той факт, що він втік за кордон. Перші декілька тижнів ніхто не звертав на це увагу. Українці здебільшого були зайняті своїми справами та проблемами, а також повільно приходили до тями і намагалися адаптуватися до нових реалій.

На той момент бездіяльність Олега помітною не була. Однак, коли зірки почали давати благодійні концерти, гастролювати світом, активно спілкуватися з аудиторією, стало зрозуміло, що Олегу є що приховувати.

Олег Винник із членами фонду
Як змінився Олег Винник за роки кар’єри і де він живе зараз

Пізніше інформація про втечу зірки підтвердилася. Сталося це через аж через декілька місяців після появи чуток про його еміграцію до Німеччини.

Адвокат зірки підтвердила, що він дійсно знаходиться в Європі, але мовляв не втікав, а просто лікується. Тим не менш, пройшло 2 роки, а Олег продовжує перебувати там. За цей час його кар’єра почала руйнуватися. Продюсер розірвав з ним контракт, а також відібрав його особисту сторінку в соціальній мережі Instagram. Фактично, Олега більше немає зв’язку з його фанатами, хоча він не надто користувався тим акаунтом.

Винник на даний момент займається благодійністю. Він закуповує автомобілі, які потім відправляються через Недзельського до України. Але повертатися додому він, судячи з усього, не хоче. Хоча просто схиляються до думки, що Олег все ж таки бував в Києві, але таємно.

spot_img

Схожі статті

Стилісти назвали нову трендову альтернативу джинсовим курткам: ексдружина Остапчука вже спробувала – модниця

Стилісти запропонували нову альтернативу джинсовим курткам, яка встигла стати весняним трендом 2024 року. Тож сьогодні ми розповімо вам про всі модні тенденції за якими стежать зірки шоубізу.

Намагалися бути непомітними: Оля Полякова, Софія Ротару і Аліна Гросу відвідали пластичного хірурга (ФОТО)

Зірки шоубізу всіляко намагаються підтримувати гарний зовнішній вигляд. Для цього знаменитості можуть вдаватись до послуг пластичних хірургів, однак нерідко їм приписують пластику користувачі мережі.