“Розкривається чоловік”: Дантес вразив своїм кліпом на нову пісню, а у коментарях згадують про Дорофєєву

Популярний виконавець презентував запальний кліп, з посиланням на культовий фільм "Бійцівський клуб". Але у коментаря все ще згадують про його колишню.

Відомий український артист Володимир Дантес випустив кліп до пісні “Я залишусь молодим”. Режисеркою роботі стала знаменита Таню Муіньо. Коротка стрічка показує головного героя, що має розлад особистості. Одно його частина “правильна” – носить класичний костюм та тричі думає переди тим, як щось зробити. А інша – повна протилежність, яка робить все, що хоче та поводить себе неформально.

Дантес показав свій новий кліп та вразив публіку
Дантес показав свій новий кліп та вразив публіку

Буквально за добу кліп набрав 170 тисяч переглядів на YouTube та займає 15 місце серед музичних відео “В тренді”. Дійсно, такого Дантеса ми ще не бачили. Шанувальники шоумена вже залишили купу схвальних відгуків про роботу.

“Такого Дантеса ми ще не бачили. Бомба!”, “Вражає, прекрасна трансформація, тільки Таня така вільна і смілива у своїй творчості, але у Дантеса так очі горять, гарна робота”, “Кліп – топ, такої рок-н-рольної естетики вже давненько не вистачало нашій музиці. Bad воу Дантес знову підкорює серця, як колись в часи Фабрики”, – написала публіка.

Дантес показав свій новий кліп та вразив публіку
Дантес показав свій новий кліп та вразив публіку

Та не забули згадати про колишню співачку. Шанувальники відмічають, що без Наді Дорофеєвої творчість Володимира пішла вгору. Вона, наче, закривала його таланти від публіки. А зараз, він переживає найкращі роки своєї кар’єри. Фани в захваті, від трансформації шоумена.

“Я реально не розумію, чому цього всього не було під час стосунків із Дорофєєвою. Навіщо ховати талант. Людина, блін, як зі сплячки вийшла”, “Як розкривається чоловік, коли поруч та сама”, “Відчуття, що колишня жінка його тягнула вниз. Нереально розкрився, розцвів кайф”, – відмітили шанувальники.

Схожі статті

Настя Каменських показала величезний живіт і заінтригувала статтю майбутньої дитини: “Хлопчик чи дівчинка”

Знаменита українська співачка Настя Каменських заінтригувала мережу кадрами, на яких показала великий вагітний животик. Чи намагалася зірка таким чином щось сказати?