46-річна Камалія показала свою маму та публічно привітала її з днем народження: “Люблю тебе і обіймаю ніжно”

Відому українська співачка повідомила про важливу подію у родині. Камалія адресувала неньці душевні слова та висловила непомірну вдячність.

30 березня відсвяткувала свій день народження мама відомої української артистки. Звісно, Камалія не залишила цю подію без уваги, та у своєму Instagram виклала допис-вітання для найріднішої людини. До запису, жінка прикріпила спільне фото з мамою Інною. На знімку зірка ніжно обіймає неньку.

Не обійшлося без душевного підпису до фото. Камалія вирішила подякувати матері за все, що Інна постаралася принести в життя доньки. Жінка вдячна, що мама завжди була поруч та допомагала їй підтримкою та порадою. Вона бажає матері бути завжди усміхненою та веселою, щоб в житті не біло місця для печалі, а супроводжувала неньку тільки радість.

“Матусю, з Днем народження тебе! Сьогодні я хочу сказати тобі дякую за все. Ти завжди була для мене опорою i наставником. Ти навчила мене цінувати прості радості життя і завжди йти вперед, незважаючи ні на що”, – проникливо написала співачка.

Камалія публічно привітала маму зі святом
Камалія публічно привітала маму зі святом

Долучились до привітань і підписники Камалії. Під постом, вони написали свої теплі слова, адресовані Інні.

“Вітаю тебе матусю. Бажаю здоров’я і довгих щасливих років життя”, “Бажаю здоров’я і довгих та щасливих років життя!”, “Мої вітання вашій чарівній матусі! Яка ж вона у вас молода та вродлива!”, “Вітання чарівній мамі-іменинниці! Найщиріші побажання з Одеси! Дівчата ви красуні”, “Вітаю тебе з іменинницею! Бажаю Інні Петрівні міцного здоров’я, жіночого щастя і всього найкращого”, “Здоров’я і сил Вашій мамусі!”, “Мої найщиріші вітання! Миру, щастя, добра, злагоди, любові!” – написали шанувальники.

Камалія показала свою маму та привітала її зі святом
Камалія показала свою маму та привітала її зі святом

Схожі статті

Чуже обличчя: українські зірки, які переборщили з пластикою і стали виглядати так, що не впізнати

Нерідко зірки шоубізнесу вдаються до тотальних змін, аби вдосконалити свою зовнішність. Однак інколи пластичні операції здатні змінити людину до невпізнаваності.