Віра Брежнєва показала свою дочку-копію і привітала її з 23-річчям: і вродою, і харизмою вдалася у маму

Знаменита українська співачка Віра Брежнєва вразила мережу свіжими кадрами зі своєю дочкою, які вона опублікувала на честь свята в сім'ї. Усі деталі в статті.

Віра Брежнєва сама відома як неймовірна красуня, і своїми дочками-принцесами завжди була горда. Обидві спадкоємиці співачки Сара та Соня взяли від неї усе найкраще: харизму, вроду, здібності, тощо.

На особистій сторінці віри в соціальній мережі Instagram завжди знаходиться місце для того, аби нагадати світу про те, як їй пощастило бути мамою двох дівчат. І інколи навіть не віриться, що старшій дочці Віри вже 23 роки.

Віра Брежнєва показала, як виглядає її 23-річна дочка

Віра Брежнєва показала, як зараз виглядають її доньки
Віра Брежнєва показала, як виглядає її 23-річна дочка

Так, 30 березня Сара відсвяткувала свій черговий день народження, і на честь свята зіркова мама опублікувала у своєму блозі лінійку фотографій, на яких показала іменинницю.

Звичайно, у кадр потрапила і молодша дочка, яка зовнішньо все ж таки більше вдалася у батька. У дописі до публікації Віра також звернулася до спадкоємиці та привітала її декількома ніжними словами.

Нагадуємо, що після 24 лютого співачка покинула Москву та переїхала разом з чоловіком Костянтином Меладзе до Італії. Там у Парижі є нерухомість, яку вони дуже любили. Втім, вже через декілька місяців стало відомо, що нібито шлюб зірок розвалюється. Вони спочатку дану інформацію заперечували, але вже через рік Віра підтвердила, що дійсно пішла від свого обранця.

Офіційна причина розлучення досі не роз зрозуміла. Як і невідомо, як саме вони змогли поділити творчі надбання Віри, і чи має вона на даний момент право виконувати свої композиції.

Віра Брежнєва показала, як виглядає її 23-річна дочка

Подейкують, що співачка пішла з сім’ї нібито через те, що в Костянтина з’явилася коханка. В українській же пресі неодноразово з’являлася версія, що все сталося саме через різні позиції на рахунок України. Однак, в мережі так само неодноразово говорили про те, що обидва брати Меладзе насправді не підтримують Москву, але не хочуть говорити про це вголос через свої не бажання витрачати гроші.

Схожі статті

Настя Каменських показала величезний живіт і заінтригувала статтю майбутньої дитини: “Хлопчик чи дівчинка”

Знаменита українська співачка Настя Каменських заінтригувала мережу кадрами, на яких показала великий вагітний животик. Чи намагалася зірка таким чином щось сказати?