Єгипет, розкішні ресторани і впевненість у собі: екс-дружина Мурата Налчаджиоглу щаслива після розлучення

Розлучення майже ніколи не дається легко, і історія Ніколь Кідман, яка пританцьовуючи виходила із засідання суду, будучи розлученою, це скоріш виключення, ніж правило.

Для багатьох даний кадр став культовим, адже у весь світ знав про те, як акторка свого часу намагалася позбавитися від штампу в паспорті, який пов’язував її з Томом Крузом. І безумовно, читачі знали, що зірка була дуже не щасливою в шлюбі. Але зазвичай історія полегшення від розірвання стосунків відбувається набагато пізніше, і в той момент, коли ніхто не бачить.

Тим не менш, соціальні мережі дають нам можливість відкрити завісу таємниці і підглянути у життя відомих людей. І хоча робити висновки по фотографіях нерозумно і вкрай не мудро, принаймні можна зрозуміти, які емоції людина намагається транслювати.

Лілія Реус показала, як змінилося її життя після розлучення з Налчаджиоглу

Лілія Реус показала, як змінилося її життя після розлучення з Налчаджиоглу

Про розставання Лілія Реус та бізнесмена Мурата Налчаджиоглу стало відомо півроки тому. Досі невідома офіційна причина розриву, хоча дівчина неодноразово натякала, що це та сама зрада, на якій свого часу Мурат попався у шлюбі з Ані Лорак.

Вже пізніше Лілія почала виходити на зв’язок і навіть показала, що дійсно серйозно сумує і проходить через непростий етап. Зокрема, на її особистій сторінці в соціальній мережі Instagram з’являлися фотографії, на яких вона плакала.

А користувачі, які ще 5 років тому звинувачували Лілію у тому, що вона нібито розбила шлюб Ані Лорак та Мурата, почали активно її підтримувати, адже жіноча солідарність поки що нікуди не дівається.

І лише зараз Реус показує, що дійсно прийшла до тями після розставання і розквітає на очах. На даний момент героїня нашої статті відпочиває разом з дочкою та подругою в Єгипті. Дівчина насолоджується морем, розкішними ресторанами, а також демонструє впевненість в собі.

Безумовно, це ще й надихає публіку, адже розлучення багатьох лякає, і деякі жінки вважають, що на цьому все закінчується. Але завдяки подібним історія стає зрозуміло, що інколи розлучення — це лише початок щасливого життя.

spot_img

Схожі статті

Стилісти назвали нову трендову альтернативу джинсовим курткам: ексдружина Остапчука вже спробувала – модниця

Стилісти запропонували нову альтернативу джинсовим курткам, яка встигла стати весняним трендом 2024 року. Тож сьогодні ми розповімо вам про всі модні тенденції за якими стежать зірки шоубізу.

Намагалися бути непомітними: Оля Полякова, Софія Ротару і Аліна Гросу відвідали пластичного хірурга (ФОТО)

Зірки шоубізу всіляко намагаються підтримувати гарний зовнішній вигляд. Для цього знаменитості можуть вдаватись до послуг пластичних хірургів, однак нерідко їм приписують пластику користувачі мережі.