Колишня дружина Кличка, яка у 49 років стала моделлю, поділилася бекстейджем із фотосесії: “Дуже рада”

Про розлучення Віталія Кличка та його колишньої дружини Наталії Єгорової стало відомо 2 роки тому. За цей час багато що змінилося у житті обидвох.

Про те, що насправді боксер та його благовірна не разом чутки ходили вже давно. Це було логічно, адже жінка разом з дітьми проживала в Німеччині, у той самий час як її офіційний чоловік перебував в Києві. Пара рідко бачилася, і звісно, не проводила багато часу разом.

Окрім того, здебільшого вони збиралися усією сім’єю, для того, щоб провести разом свята та поспілкуватися. Як ніяк, Наталія народила Віталію аж трьох дітей. І коли вони стали дорослими, пара прийняла рішення офіційно розірвати стосунки.

Колишня дружина Віталія Кличка показала результати своєї роботи моделлю

Що колишня дружина Кличка отримала після розлучення
Колишня дружина Віталія Кличка показала результати своєї роботи моделлю

Подейкували, що за цей час у Кличка з’явилася нова кохана. Наталя Єгорова тим часом повністю присвятила час собі. Вона активно займається спортом, веде особистий блог соціальній мережі Instagram, подорожує, і навіть займається модельною діяльністю. Нещодавно вона оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram свіжі фото, які були зроблені під час фотосесії.

Колишня дружина Віталія Кличка показала результати своєї роботи моделлю

У дописі до публікації Наталія зізналася, що дуже рада повернутися до роботи моделлю. Варто відзначити, що кадри вийшли дійсно ефектними та вражаючими, а Наталія виглядає на тлі міського пейзажу дуже гармонічно.

Єгорова завжди позиціонувала себе як дуже впевнена в собі жінка, з почуттям стилю, гумору і вмінням подати себе. Власне кажучи, ці свої риси вона аніскільки не втратила, і навіть набула особливого шарму з часом.

Нагадуємо, що не так давно Наталя Єгорова приїжджала до Києва поїздом. Поїздка із-за кордону була влаштована не просто так: жінка не приховувала, що приїхала спеціально, для того щоб владнати деякі майнові питання, які залишилися після розлучення з Віталієм.

Після розриву Єгорова отримала деяку нерухомість, і прямо про це говорила у своєму блозі. Чи знаходиться вона зараз в стосунках залишається загадкою.

Схожі статті