Великі очі, маленький носик та виразний погляд: Гвоздьова захопила фото з помітно підрослою 8-річною дочкою

Знаменита українська танцівниця та хореограф Ілона Гвоздьова вперше за довгий час показала свою старшу дочку, якій на даний момент вже 8 років.

Так, після успіху на телебаченні Ілона взялася активно вести особистий блог в Instagram, який приніс їй велику кількість підписників та відповідно доходи.

Зірка здебільшого розповідає про своє життя, погляди, показує, як проходять її будні. Такий контент часто користується небувалою популярністю не тільки через зірковість авторів, але і через те, що вони часто діляться своїм дорогоцінним досвідом.

Ілона Гвоздьова показала, як зараз виглядає її 8-річна дочка

Ілона Гвоздьова зробила відверте зізнання про довіру в стосунках
Ілона Гвоздьова показала, як зараз виглядає її 8-річна дочка

І так само важливо для створення подібного контенту велика кількість якісних фотографій, які звісно, у Ілони з’являються. Наприклад, нещодавно вона потішила користувачів свіжими кадрами з підрослою дочкою, яка дуже здивувала публіку своєю вродою.

Так, танцівниця у дописі до публікації розповіла про особливу фотосесію з спалкоємицею, яку вони влаштували до Великодня. За словами зірки, цей день вони вирішили присвятити лише собі, тому обидві відмовилися від будь-яких запланованих справ та провели час разом. Для фотосету Ілона з дочкою Валерією обрала ніжні образи. Зокрема, вони позують у рожевих сукнях з квітковим принтом. Доповнили їхні фотографії великодні декорації у фотостудії.

Ілона Гвоздьова показала, як зараз виглядає її 8-річна дочка

Примітно, що на тлі здебільшого домінують білі та рожеві кольори. Усі меблі зроблені таким чином, щоб складалося враження, ніби дівчата знаходяться у кімнаті принцеси.

Неозброєним оком можна помітити, що Валерія здебільшого схожа на свою матір, адже успадкувала від неї форму обличчя, лінію зросту волосся, виразні очі, пропорції. При цьому дівчинка дуже легко йде на контакт з фотографом і активно позує.

Навіть якщо дівчинка під час фотосесії соромилася, то цього точно непомітно на кадрах. Мама ж на фотографіях виглядає гордою та задоволеною процесом.

Схожі статті