Даша Малахова вразила рідкісним фото із сином та молодшим на 10 років коханим на еко-фермі: “Кохання”

Знаменита українська журналістка Даша Малахова вразила мережу рідкісним фото, на якому постала разом зі своєю сім'єю. Як зараз виглядає сини зірки, а також її коханий.

Як відомо, Даша Малахова доволі активна соціальних мережах, хоча і не розповідає про своє особисте життя зайвий раз.

Втім, інколи у цьому питанні нам допомагають наші друзі та родичі. Безумовно, у Даші є зіркове оточення, яке часом з великим задоволенням ділитися спільними кадрами з нею. Нещодавно цією людиною стала Анна Саліванчук, яка оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram свіжі фотографії з подругою..

Даша Малахова показала свій відпочинок з коханим та сином

 Даша Малахова показала молодшого на 10 років чоловіка
Даша Малахова показала молодшого на 10 років чоловіка

Так, на кадрах зірка показала, як Даша Малахова проводить час разом зі своїм коханим чоловіком, який молодший за неї на 10 років, а також сином. Зараз сім’я дуже щаслива, і активно проводить час, попри усі негаразди, які відбуваються у нашому житті.

 Даша Малахова показала молодшого на 10 років чоловіка

Відповідні фотографії з’явилися як у блозі Анни, так і у Даші, яка зробила собі репости. На відпочинку сім’я була одягнена у спортивні речі, і доволі теплі, попри хорошу погоду. Повсюди можна побачити зелень та дерева, які от-от розпустять листя.

Нагадуємо, що не так давно Даша розповіла про те, що її чоловік вже переніс 2 операції і має серйозні проблеми зі здоров’ям. Саме з Сергієм Сулімою Даша колись знайшла своє щастя, розлучившись з чоловіком-іноземцем. При цьому зараз колишніх пов’язує не хороша динаміка. За її словами, всі ці роки її із Бакошем синами займався Сергій. Довгий час вона не наважувалася подати на колишнього до суду, проте не так давно набралася сміливості.

Малахова також зізнавалася, що її колишній чоловік почувався абсолютно комфортно в її будинку, і часто приїжджав. Втім, обов’язки батька він не виконував, адже замість нього це робив вітчим дітей. Що зараз з його здоров’ям на даний момент невідомо.

Судячи з хорошого настрою сімейства, справи Сергія йдуть на поправку, і можливо даже незабаром потішить хорошими новинами.

Схожі статті