Відомий ведучий Андрій Джеджула показав, як із 15-річним сином проходить навчання: готує не до телебачення

Знаменитий український шоумен та бізнесмен Андрій Джеджула показав, як проводить час із сином від Санти Дімопулос Даніелем. Чим саме займаються зіркові батько та син?

Санта Дімопулос та Андрій Джеджула розлучилися дуже давно. Обидва встигли знову одружитися, і знову розлучитися. Втім, де що їх пов’язує назавжди — це спільний син Данієль. Впродовж двох років хлопчик знаходився разом з сім’єю мами за кордоном. Вони жили то у Франції, то на островах, то в інших країнах світу.

І лише нещодавно Данієль приїхав разом з матір’ю до України. За цей час хлопець добре повеселився разом з батьком. На їхніх особистих сторінках соціальній мережі Instagram регулярно з’являються нові кадри, на яких чоловіки показують, як їм добре разом.

Андрій Джеджула показав, як проходить військову підготовку з сином

Санта Діпомулос і Андрій Джеджула з сином
Андрій Джеджула показав, як проходить військову підготовку з сином

Але нещодавно телеведучому дійсно вдалося здивувати свою публіку, адже він показав, що вони разом зі спадкоємцем проходять військову підготовку. При цьому, виглядали вони на кадрах фантастично. Відповідні знімки з’явилися у їхньому фотоблозі.

Андрій Джеджула показав, як проходить військову підготовку з сином. Скріншоти особистої сторінки зірки

Чи надовго Даніель залишається з батьком поки що невідомо, тим паче, що днями Санта заявила про те, що розлучається зі своїм чоловіком. Цю ,мо вірно, що на цей період часу хлопчик буде залишатися з рідним татом.

Нагадуємо, що свого часу розлучення Санти та Андрія було вельми скандальним. Але врешті-решт вони змогли знайти спільну мову заради їхнього сина. Незабаром Санта вийшла заміж, а Андрій також знайшов своє кохання, зійшовшись з колишньою обраницею Юлією Леус. В обидвох народилися дочки.

Втім, шлюб Андрія розвалився ще до того, як його спадкоємиця народилася на світ. Зараз матір та дитина знаходяться в Польщі та поки що не планують повертатися. За словами Юлії, від Андрія приходять мінімальні аліменти, і з дочкою він поки що не бачиться і не спілкується. Чи зустрічався колись Данієль зі своєю сестричкою також поки що залишається загадкою.

Схожі статті