18 років тому Лілія Подкопаєва і Тимофій Нагорний взяли з дитбудинку хлопчика: як він зараз виглядає (ФОТО)

Знаменита українська гімнастка Лілія Подкопаєва вже багато років живе за кордоном та має статус багатодітної матері, яка свого часу вирішила подбати не тільки про рідних дітей.

Так, 18 років тому спортсменка та її чоловік Тимофій Нагорний прийняли рішення на рахунок усиновлення прекрасного хлопчика, який одразу став парі, наче рідний.

Незабаром в сім’ї з’явилося ще двоє дітей, і це зробила батьків та їхнього сина лише щасливішими.

Лілія Подкопаєва показала, як виглядає її прийомний син

Діти Лілії Подкопаєвої
Лілія Подкопаєва показала, як виглядає її прийомний син

Вадим за увесь цей час дуже подорослішав, і неймовірно змінився. Нещодавно стало відомо, що молода людина вже визначився з університетом і зі своїм майбутнім. Це стало великим кроком для родини, а Лілія Подкопаєва не стрималася та похизувалася цим перед своїми фанатами, які щиро зраділи, побачивши, яким серйозним та розумним юнаком став син спортсменки.

Лілія Подкопаєва показала, як виглядає її прийомний син

Втім, Вадим Нагорний веде не публічний образ життя, а тому з’ясувати щось більше, окрім того, що надає Лілія Подкопаєва пресі неможливо.

Нагадуємо, що тривалий час спортсменка дружила з Ані Лорак. Своє спілкування вони підтримували навіть після 2014-го. Зірка підтримувала співачку і не бачила нічого такого у тому, що вона зробила. Ба більше, Кароліна навіть стала хрещеною матір’ю для дитини Лілії.

Але після 24 лютого ситуація кардинально змінилася. Подкопаєва просто більше не спілкувалася з артисткою. Вони не сварилися, і не мали жодного конфлікту. Зв’язок раптово обірвався за бажанням гімнастики, яка не змогла стерпіти реакції своєї подруги на те, що відбувається. Сама ж Лілія Подкопаєва попри своє проживання в Сполучених Штатах Америки одразу ж взялася за інформаційну підтримку українців і боролася разом з ними.

При цьому спортсменка не збирається поки що повертатися до України, хоча постійно говорить про те, як любить свою батьківщину. Судячи з усього, міграція все ж таки у зірки вдала, якщо вона прийняла таке рішення.

Схожі статті