Ксенії Мішиній подарували квіти з Червоної книги: екс-холостячку “задобрити” тюльпанчиками не вийде

Знаменита українська акторка Ксенія Мішина вразила мережу незвичайним подарунком, який отримала днями. Мова йде про квітку, яка на перший погляд не виглядає такою цінною.

Але часом ми дійсно не можемо спершу оцінити красу та цінність певних речей, але тільки-но ми дізнаємося про них більше, як починаємо бачити предмети під іншим кутом. Так сталося із Ксенією Мішиною, яка нещодавно отримала доволі рідкісний подарунок.

Ксенія Мішина показала, які незвичайні квіти їй подарував син

Ксенія Мішина публічно натякнула на нові стосунки
Ксенія Мішина показала, які незвичайні квіти їй подарував син

Так, зірка оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram свіжі кадри, який був зроблений на природі. На знімку вона показала прекрасно жовту квітку, польову, яку їй підніс її син Платон. Варто відмітити, що свого спадкоємця Ксенія виховує так, щоб мовляв майбутня дружина поруч з ним почувалася щасливою.

Мішина неодноразово говорила про свій гіркий досвід стосунків з представниками протилежної статі і зізналася, що свого спадкоємця хоче виховати таким чином, щоб її брала гордість перед дівчатами.

Звичайно, хлопець також активно навчається акторській майстерності, вже активно пробує себе у ролі каскадера, а також слідкує за своєю зовнішністю та здоров’ям. Хлопець вже навіть зіграв у фільмі та отримав за це гонорар, який витратив собі на велику покупку — придбав iPhone.

Ксенія Мішина показала, які незвичайні квіти їй подарував син

Але деякі речі купити не можна. Наприклад, увагу, яку ми даруємо своїм улюбленим людям. Нещодавно Платон подарував матері незвичайну жовту квітку, яка виявилася рідкісним видом, що занесений до Червоної книги. А тому зривати її було не можна.

Ксенія не стала приховувати і розповіла про те, що через незнання вони сином допустили таку помилку, але з найкращих намірів.

Нагадуємо, що днями Ксенія Мішина вперше натякнула на свої нові стосунки через 3 роки після розставання з Олександром Еллертом. Пара змогла розійтися на з першого разу, після чого ще досить довго підтримувала спілкування.

Хоча Ксенія наполягала, що сходитися з гумористом не збирається, так просто попрощатися з ним не змогла. Їхня остання зустріч відбулася в Карпатах в день евакуації. Після цього доля їх розвела по різних континентах. Зараз Олександр знаходиться в Сполучених Штатах Америки, а Ксенія нібито перебуває в новому романі.

Схожі статті