Як виглядає доросла донька Наталії Сумської, про яку ходить незавидна слава: їй вже за 40 (ФОТО)

Знаменита українська акторка Наталія Сумська має двох прекрасних дітей від різних чоловіків. В'ячеслав Хостікоєв досяг помітного успіху у кар'єрі, а от його сестра залишається в тіні.

Дарина Мамай народилася у шлюбі Наталії В’ячеславівни з Ігорем Мамаєм. Хоча кінооператор дійсно дуже любив свою дружину, збалансувати сімейне життя парі не вдалося, тож вони прийняли рішення розійтися.

Так як дівчина була доволі близька з театральною трупою, мала прекрасне уявлення про те, як будується вистава та кіно, звичайно, вона також присвятила своє життя творчості.

Наталія Сумська показала, як виглядає її доросла дочка

Дарина Мамай із Наталією Сумською
Дарина Мамай із Наталією Сумською

Втім, Дарина пішла у музичному направленні. А вже згодом дівчина почала будувати своє особисте життя, вийшла заміж та народила дитину. Тоді родина ще не знала, що ця історія не завершиться щасливо для красуні. Незабаром з маленькою донькою вона повернулася у батьківський дім.

3 роки тому Наталія В’ячеславівна настільки сильно почала переживати за свою спадкоємицю та її здатність про себе подбати, що розповіла в інтерв’ю доволі цікаві деталі.

За її словами, Дарина має проблеми з роботою і не може працевлаштуватися. Мовляв, так само як її батько, чекає, коли ж її запросять, замість того, щоб працювати над цим питанням. Окрім того акторка розповіла, що зараз вона утримує свою дочку та онучку. Чи змінилася ця ситуація за 3 роки достеменно невідомо. Втім, рідний брат Дарини В’ячеслав зараз живе окремо разом зі своєю обраницею.

Нещодавно юнак потрапив у гучний скандал через те, що розкритикував двоюрідну сестру Антоніну за її життя в Москві. Ольга Сумська не змогла стриматися, коли почула, що В’ячеслав критикує її дочку, і доволі неоднозначно висловилася на адресу хлопця та журналіста, який брав даний коментар. Тоді ж стало відомо, що родина Наталії Сумської не була присутня на похороні бабусі Ганни Іванівни Опанасенко-Сумської.

Дарина тим часом не дає жодних інтерв’ю, ніяких коментарів, і веде закритий образ життя, що призводить до того, що єдине джерело інформації про неї — це її мама.

Схожі статті