Слава Камінська показалася після пластики і вразила виглядом: екс-чоловік казав, що зірка не може зупинитися

Відома українська співачка Слава Камінська вийшла на зв'язок та показала, як змінилася. Колись колишній чоловік зірки звинувачував її у тому, що вона не може зупинитися.

Ще декілька років тому колишній чоловік Слави Камінської давав ексклюзивне інтерв’ю, в якому вперше прокоментував розлучення зі співачкою. В інтерв’ю він зізнався, що нібито головною причиною розставання з дружиною стала її боротьба за ідеальну зовнішність. Мовляв, любов до пластики перейшла усі межі, артистка не знала, коли зупинитися.

Слава Камінська показала, як виглядає після пластичних операцій

Слава Камінська показала, як виховує свою дочку
Слава Камінська показала, як виглядає після пластичних операцій

Так, нещодавно зірка знову заінтригувала публіку імовірними змінами у зовнішності. Зазначимо, що Слава Камінська тримає секрет та конкретно не розповідає, на які саме пластичні операції наважилася. Раніше співачці зробили операцію на обличчі в зоні очей, а також збільшили зону декольте.

Слава Камінська показала, як змінилася після пластики

Однак на цей раз все вказує на те, що вона наважилася на блефаропластику, а також зробила щось з підборіддям, адже на ньому можна помітити легкі синці.

Нагадуємо, що зараз артистка знаходиться в Нідерландах разом зі своїми дітьми та новим коханим. Едгар Камінський також виїхав з України та знаходиться за кордоном, але свої місцеположення приховує. Час від часу екс-подружжя бачиться заради спільних дітей.

Слава декілька разів поверталася в Україну по справах, і навіть переклала свої пісні на українську, але поки що її кар’єра стоїть на паузі. Окрім того, артистка скаржилася, що не звикла до відсутності послуги, і їй важко впоратися з дітьми самостійно. Це викликало неоднозначні відгуки у публіки, але заява не залишилася без уваги.

Після вона натякала на заплановані пластичні операції, і неможливо заміжжя, і навіть на вірогідність вагітності. Але усе це виявилося лише пустими жартами, і не мала жодного сенсу. Едгар на заяви своєї колишньої дружини майже не реагує публічно. Так само Слава так і не прокоментувала зізнання Едгара щодо причини їхнього розлучення.

Схожі статті

Цей красень залишиться у її серці назавжди: Ксенія Мішина показала того, кого любить вже багато років

Ксенія Мішина — одна з найбільш красивих та життєрадісних українських зірок, за чиїм особистим життям слідкують мільйони. Тому вона показала з собою такого ж красивого та життєрадісного супутника!

Соломія Вітвіцька показала, чим ласує у відпустці з коханим: їжа, яку може дозволити собі кожен українець

Зірки на телеекранах можуть здаватися людьми, які звикли до більш розкішного життя, ніж звичайні українці. Тому Соломія Вітвіцька вирішила продемонструвати, чим снідає зі своїм коханим.