Син Потапа засвітився із неймовірною красунею і не приховує своєї популярності: “Я завжди йому подобалася”

Єдиний син знаменитого українського продюсера та репера Потапа Андрій засвітився на презентації нової пісні Анна Трінчер разом з матір'ю Іриною Горовою.

Ні для кого не секрет, що у Потапа є лише один син, якому його народила Ірина Горова. Андрій поєднав в собі риси обох батьків, і однаково неймовірно схожий як на тата, так і на матір. Хоча Потап пішов з сім’ї коли хлопчик був доволі маленьким, він робив усе можливе, щоб дитина не відчувала його відсутності.

Чи вдалося йому це залишається питанням відкритим, адже сім’я намагається ніколи не розповідати про особисте публічно, і в першу чергу турбується про репутацію лейблів.

Син Потапа засвітився із неймовірною красунею

Коли Ірина Горова припинила співпрацювати з Потапом вона заявила, що тепер їх нічого не пов’язує окрім сина. І хоча про колишнього чоловіка продюсерка завжди відгукуються позитивно і ніколи не дозволяє собі негативних коментарів, останнім часом вона майже про нього не згадує.

Натомість разом зі своїм спадкоємцем Ірина постійно виходить в світ, і робить це все частіше. Наприклад, нещодавно вона засвітилася на прем’єрі нової пісні Анна Трінчер. Андрій Потапенко, як з’ясувалося, прекрасно ладна із артисткою, і був з нею вже давно знайомий. Під час зустрічі вони також наштовхнулися на Лесю Нікітюк, яку Андрій “підколов”.

Син Потапа засвітився із неймовірною красунею

“Я завжди йому подобалася”, — відповіла телеведуча у відповідь на жарт хлопця.

Нагадуємо, що на даний момент Потап та Настя Каменських перебувають за кордоном. Артистка намагається підкорювати іспаномовну аудиторію, і навіть нещодавно випустили свіжий кліп, який активно транслюється в Латинській Америці.

Потап тим часом здебільшого гастролює та виступає в різних точках світу. Зокрема, нещодавно чоловік потрапив у гучний скандал через його концерт в Німеччині, де він знову виконував свої російськомовні пісні. Аудиторія не поставилася лояльно до цього інциденту та активно критикує виконавця.

Схожі статті