“Турецькій” доньці Ані Лорак майже 13: як вона виглядає і чому нею опікується іспанський вітчим, а не тато

Як виглядає спільна донька екс-чоловіка Мурата Налчаджиоглу та Ані Лорак: Софії майже 13 років, але схожість з мамою один в один. Подробиці особистого життя.

Зрадниця Ані Лорак все частіше публікує у своєму Instagram фото зі своєю майже 13-річною донькою Софією та навіть нещодавно взяла її з собою на сцену.

Протягом року Софія перебувала за кордоном та значно змінилася. Її мати, Ані Лорак, стверджує, що дівчинка проводить час разом з нею, займається акторською майстерністю та вивчає світ театру. Однак, її батько публічно висловлює занепокоєння щодо умов перебування доньки в росії.

Ані Лорак показала свою 13-річну доньку Софію
Ані Лорак показала свою 13-річну доньку Софію

На перший погляд, Софія нагадує свою матір, особливо коли вона з’являється на сцені у вишуканій сукні, із зачіскою та макіяжем, що підкреслюють її дорослість та схожість із зірковою матір’ю. Нещодавно дівчинка освітлила своє волосся та робить модні зачіски.

Майже 13-річна Софія віддає перевагу вільному стилю, носить об’ємні наряди і частіше обирає штани, ніж спідниці.

Ані Лорак показала свою 13-річну доньку Софію
Ані Лорак показала свою 13-річну доньку Софію

Що стосується батьківської опіки, то в цьому плані важливо зазначити активну роль турецького батька, Мурата Налчаджиоглу. Хоч вони розлучені з Ані лорак, але батько Софії проявляє значний інтерес до її життя. Його участь у вихованні дівчинки, як і підтримка в її творчих та стилістичних експериментах, є важливим фактором у формуванні її особистості.

Нагадаємо, що у 2019 році Ані Лорак оголосила про своє розлучення з Муратом Налчаджиоглу, з яким вони виховують спільну доньку Софію. Це розлучення, безумовно, вразило фанатів та загалом широку аудиторію, яка слідкувала за особистим життям знаменитостей.

Ані Лорак та її коханий Ісаак Віджраку
Ані Лорак та її коханий Ісаак Віджраку

На сьогоднішній день Ані Лорак перебуває у стосунках з іспанцем Ісааком Віджраку, Співачка перебуває у росії, де, очевидно, активно займається своєю творчістю та виступами.

Схожі статті