Софія Ротару вперше показала свою маму, якій вже могло би бути 104 роки: ця жінка народила 6 успішних дітей

Жінки не стало у 1997 році, проте вона досі живе у серцях своїх дітей. Яких не мало, адже Олександра Іванівна Ротару за життя народжувала 6 разів.

Відома українська артистка Софія Ротару раптово поділилася архівним фото. Проте, на знімку не співачка, а її покійна мати. Таким чином, жінка вирішила вшанувати пам’ять найдорожчої людини та виклала фото у своєму Instagram.

Софія Ротару вперше показала свою покійну маму
Софія Ротару вперше показала свою покійну маму

Артистка виклала пост до дня народження померлої. Олександра Іванівна народилася 17 квітня 1920 року. Зараз їй би було 104. За своє життя, жінка стала мамою для шістьох чудових дітей – Зінаїди, Лідії, Софії, Євгена, Анатолія та Ауріки Ротару, які люблять, шанують маму та безмежно вдячні їй за життя. Померла жінка у віці 77 років.

У своїх сторіс співачка виклала архівне фото мами, на якому жінка сидить за столом вдягнута в традиційний український одяг, з хусткою на голові. Біля неї розкішний букет з півоній. Співачко чуттєво підписала знімок та доповнила його емодзі з палаючою світкою.

“Пам’ятаю, люблю, сумую…”, – підписала знімок Ротару.

Софія Ротару вперше показала свою покійну маму
Софія Ротару вперше показала свою покійну маму

Артистка вшановує пам’ять матері не тільки у соціальних межах. Жінка випустила не одну зворушливу пісню, присвячену неньці. Зрозуміло, що Софія дуже сумує за нею. Хочу роки йдуть, пам’ять про близьких та рідних залишається з нами на все життя. І якою б світлою вона не була, намагайтеся якнайбільше часу присвятити родині, поки є така можливість. Адже, так важливо створити якнайбільше приємних спогадів, що будуть зігрівати душу у найпростіші моменти життя.

“Мама дає тепло, мама спокій зберігає. Якщо тобі важко – мама вночі не спить. Маму свою цінуй, не ображай даремно, пам’ять про неї зберігай”, – напис під піснею артистки.

Схожі статті