На сьомому десятку витанцьовує, як 20-річна: розкішна мама Дана Балана показала, що до пенсіонерки їй далеко

66-річна молдавська співачка не перестає дивувати публіку. Жінка пречудово виглядає на свій вік та продовжує з непідробним запалом виступати на сцені.

Мама відомого молдавського артиста Дана Балана, Людмила у своєму Instagram опублікувала нове відео. Вона доказала, що вік, це лише цифра, а у 66 років можна виглядати, як молода, доглянута та сповнена енергії жінка

На відео, Людмила втягнута у коротку сукню яскраво-жовтого кольору, прикрашену чорними квітами. На струнких ніжках співачки красуються невисокі чобітки на танкетці в тон сукні. Опублікувала новий пост зірка на честь презентації своєї нової пісні “Undeva”. Вона сподівається, що шанувальники оцінять її роботу.

“Сподіваємося, це принесе вам багато радості!”, – написала Людмила.

Користувачі мережі оцінили старання зірки. Вони засипали її компліментами. Підписники зачаровані енергією та позитивом, що випромінює Людмила.

“Довгих років життя, скромна, мила, доброзичлива, красива – просто ангел, а не жінка”, “Скільки енергії! Світла така! Чудова співачка”, “Людмила просто супер, можна дивитись і слухати весь час! Несе гарний позитив”, “Ось розумничка, фору всім молодим дасть. Синок повинен такою мамою пишатися! Здоров’я їй”, – прокоментували допис артистки.

Мама Дана Балана зачарувала шанувальників запальним танцем
Мама Дана Балана зачарувала шанувальників запальним танцем

Людмила Балан не тільки талановита співачка, вона також працює телеведучою. Її чоловік Михай Балан дипломат, але також має здібності до творчості, він віртуозно грає на баяні. За життя пара виховала двох прекрасних дітей – відомого музиканта та виконавця Дана та його молодшу сестру Сандру, яка, як і мама, працює на телебаченні. На відміну від запеклого холостяка Дана, Сандра вже має власну родину – чоловіка та дітей.

Схожі статті