Без тонни макіяжу такі справжні і щирі: Білик, Полякова, Кароль засвітились без косметики. Зірок не впізнати

Ірина Білик, Оля Полякова та Тіна Кароль показали себе натуральними: як виглядають відомі співачки без макіяжу та які відмінності в зовнішності?

Зірки, які зазвичай з’являються перед нами на червоних килимах, на обкладинках журналів та на екранах, інколи демонструють своє справжнє обличчя, не сховавшись за тонною макіяжу. Це дає нам можливість побачити їх у найприроднішому вигляді, і це завжди цікаво.

Оля Полякова

Оля Полякова, відома співачка, безумовно, має вражаючу зовнішність, що часто підтверджується особистими фотографіями, на яких вона з’являється без макіяжу.

Оля Полякова показала себе без макіяжу
Оля Полякова показала себе без макіяжу

Оля Полякова регулярно ділиться світлинами без макіяжу на своїй сторінці в Instagram. Фанати завжди у коментарях пишуть, що співачка виглядає чарівно незалежно від образу, тому вона може взагалі не фарбуватись.

Ірина Білик

Ірина Білик, народна артистка України, також вразила своїх прихильників рідкісним селфі без використання косметики. На своїй сторінці в Instagram вона опублікувала щире фото, на якому немає ні крапельки макіяжу та ні одного фільтру.

Ірина Білик показала себе без макіяжу
Ірина Білик показала себе без макіяжу

Білик уважно дивиться у об’єктив, показуючи свою нову зачіску. Відгуки фанатів були дуже позитивні: вони відзначили, що співачка прекрасно виглядає в будь-якому вигляді, та що її природна краса справді вражає.

Тіна Кароль

Знаменитість рідко можна застати без макіяжу, адже вона завжди була відома своїми яскравими образами та неперевершеними червоними губами. Проте, за останній час фани помічають її все частіше у природному вигляді, без надмірного макіяжу та стилізації.

Тіна Кароль показала себе без макіяжу
Тіна Кароль показала себе без макіяжу

Цей рідкісний для неї образ вражає та захоплює публіку, показуючи новий, натуральний бік співачки, який до цього був мало відомим широкій аудиторії.

Такі відомі зірки українського шоу-бізнесу, які показують себе без макіяжу нагадують нам про важливість бути справжніми, про те, що природна краса найцінніша, і що кожна людина повинна любити себе такою, яка вона є.

Схожі статті

Соломія Вітвіцька показала, чим ласує у відпустці з коханим: їжа, яку може дозволити собі кожен українець

Зірки на телеекранах можуть здаватися людьми, які звикли до більш розкішного життя, ніж звичайні українці. Тому Соломія Вітвіцька вирішила продемонструвати, чим снідає зі своїм коханим.