Міка Ньютон показала, як її шкіра виглядає в 38 років: не робила ботокс та процедури, а обмежилась іншим

Знаменита українська співачка Міка Ньютон вразила мережу виглядом своєї шкіри, адже на даний момент виконавиці вже 38 років. Як артистка змогла зберегти свою молодість?

Ще 5 років тому світ засвідчив неймовірний підйом популярності косметології. Здавалося, що її обговорюють абсолютно повсюди, а голлівудські зірки являються головною рекламою необхідності візитів до спеціалістів, які можуть допомогти позбавитися не тільки від недоліків, але і зберегти молодість.

Поговорювали навіть про реальну користь від превентивних процедур: мовляв, починайте користуватися ботоксом та гіалуроновою кислотою до того, як почнуть з’являтися ознаки старіння.

Міка Ньютон показала, як виглядає її шкіра

Але одразу ж в мережі з’явилася протилежна сила. Деякі косметологи повідомляли про те, що гіалуронова кислота, наприклад, натягує на себе рідину, що в результаті робить тканини важчими і призводить до раннього птозу.

Яскравим прикладом цього нещодавно стала світова зірка Кайлі Дженнер, яка здивувала власним виглядом на церемонії, і це у 25 років. Публіка помітила і малярні мішки, і ознаки деформаційного типу старіння, а також сильні набряки на обличчі, які здається не надто характерні для молодої особи.

Це стало своєрідною ложкою дьогтю у бочці меду косметології, адже одразу заговорили про те, що імовірно Кайлі так само як Селена Гомес стала жертвою маркетингу, і в результаті зіпсувала своє обличчя.

Міка Ньютон показала, як виглядає її шкіра. Скріншот особистої сторінки Міки

Тим часом українська зірка Міка Ньютон публікує на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram фотографії своєї шкіри і зізнається – косметологічними процедурами не користувалася, і завжди обмежувалася кремами та масками. І варто відмітити, що результат вийшов просто неймовірний.

Можна сказати, що співачка повторила успіх Софії Михайлівни, яка також змогла зберегти свою молодість, не звертаючись до косметологів у свої перші 40 років.

Софія Ротару вперше показала свою покійну маму
Міка Ньютон показала, як виглядає її шкіра

Якщо у випадку Ротару можна сміливо говорити про хорошу генетику, адже в неї масивний скелет обличчя, то Міка Ньютон поки що робить ставку на постійне зволоження.

Схожі статті