Потап залишився з їжею на голові через Настю Каменських: хто раптом вивернув на репера посуд та за що?

Знаменитий український продюсер та репер Потап зняв на камеру, як залишився з пролитим молоком на голові. Що відбувається, і яке відношення це має до Каменських?

3 роки тому Потап говорив про те, що має серйозні плани вивести Настю Каменських на латиноамериканські платформи, а тому вони нібито не планують 2022 року бути присутніми в Україні. Все пішло не за планом, і всі знають чому. В результаті зіркова пара опинилася в Іспанії, звідки не могла вибратися до України за невідомих причин протягом півроку.

Обидва понесли серйозні репутаційні втрати, адже не могли пояснити публіці, чому не можуть з’явитися в Україні навіть на день. В результаті, спочатку з’явилася виконавиця, а потім повернувся і Потап.

При цьому понеслися чутки про їхнє розлучення. Хтось пліткував про те, що розлад сім’ї відбувся через небажання Олексія проявити себе на батьківщині, хтось звинувачував продюсера в адюльтері.

Потап облив себе молоком

Свою мрію Настя Каменських все ж таки вирішила втілити у життя, адже ще минулого року почала активно працювати з латиноамериканськими лейблами та з’являтися там у різних студіях. В результаті нещодавно світ побачив її новий кліп про українське молоко, який викликав шквал критики зі сторони співвітчизників.

У коментарях під публікаціями артистки українські користувачі відкрито пишуть про те, що виконавиця нібито їх соромить. Але Потап у той час підтримує свою дружину і заявляє, що необхідно ставити на місце зейтерів. Як досвідчений продюсер, Олексій використовує будь-яку можливість, щоб наробити шуму.

На своїй особистій сторінці в соціальній мережі Instagram він також провів маленьку піар-компанію для своєї благовірної та у рамках презентації нового кліпу у вилив собі на голову склянку молока.

Потап облив себе молоком

Нагадуємо, що творчість Потапа останнім часом зазнає серйозної критики зі сторони публіки. Його нові композиції були зустрічні з великою часткою негативу, але Олексій реагує на це спокійно і говорить про те, що його музика ніколи не відрізнялася інтелектуальністю або претензією на щось високе.

Схожі статті